אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> איכילוב טלפון

בית חולים איכילוב *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלהמרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב הינו בית חולים ממשלתי- עירוני הממוקם בלב העיר, ברחוב ויצמן 6. המרכז הרפואי הוא בית החולים השני בגודלו בישראל והוא מהווה מרכז מחקרי ענף בתחומי הרפואה השונים. מרכז רפואי זה מאגד תחתיו כארבעה בתי חולים: ליס – בית חולים ליולדות, דנה – בית חולים לילדים, בית חולים שיקומי ע"ש אידה סוראסקי, וכמובן, את ביה"ח הכללי איכילוב. בעזרת שירות חדשני של מודיעין טלפוני אחיד תוכלו לפנות לכל ארבעת בתי החולים במרכז הרפואי בשיחת טלפון אחת בלבד.

כל המחלקות, כל השירותים
בבית החולים איכילוב תוכלו לקבל מענה רחב לצרכיכם. לרשותכם עומדות מחלקות שונות מהמתקדמות בארץ: מחלקת מיון, מרפאות חוץ, אונקולוגיה, גסטרו, נוירוכירורגיה, מרפאת כאב, חדר לידה ועוד. לרשותכם עומדות גם מעבדות מתקדמות לביצוע בדיקות כגון: MRI, בדיקות איידס, מיפויים, CT וכו'. כמו כן, עומדת לרשותכם מרפאת מטיילים, בה תוכלו לבצע את כל החיסונים הנדרשים טרם צאתכם אל מחוץ לגבולות ישראל. יתרה מאלו, מציע המרכז עבור מבקריו שירותי מוניות, מלונית מפנקת עבור יולדות לאחר לידה ואף קניון במתחם ביה"ח.

שירות מודיעין איכילוב – כל השירותים, קו טלפוני אחד
באמצעות שירות מודיעין חדש, אנו מאפשרים לכם גישה נוחה ומהירה לכלל המחלקות ושירותי הבריאות במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי. מהיום על מנת לזמן תורים, לברר תוצאות בדיקות, דרושים, ליצור קשר עם המחלקות וכיוצב', תוכלו להתקשר ובשיחת טלפון אחת לקבל מענה ראוי ומהיר. השירות החדשני מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות, אשר באמצעות מספר מוביל יחיד תקשר אתכם אל מוקד טלפוני המאגד תחתיו את שלל השירותים שמציע ביח איכילוב ללקוחותיו. כך, לא תצטרכו לחפש מספר טלפון עבור כל מחלקה או שירות בנפרד, תחסכו זמן וכסף, ובעיקר תקבלו מענה מהיר ויעיל לצרכיכם.

גם הטלפון של בית חולים איכילוב באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד