פרסם עסק חינם
אינדקס שירות לקוחות >> תחבורה ציבורית >> עילית - טלפון

עילית *
1900-72-1133
באינדקס התחבורה הציבורית של ישראלחברת עילית קווי תחבורה בע"מ הוקמה בשנת 2005 .
בשנת 2006 זכתה החברה לראשונה בהפעלת קווי התחבורה הציבורית בעיר ביתר עילית השוכנת בהרי יהודה ופועלת ובעיקר בקרב האוכלוסייה החרדית.
חברת "עילית" מפעילה בעיר ביתר עילית קווים עירוניים וקווים להסעת תלמידים, קווים בינעירוניים לירושלים, קו לבית שמש וקו לבני ברק.
לחברת עילית ישנו מרכז מידע, ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של עילית לברר מהם קווי האוטובוס בהן ניתן להגיע ליעד נבחר ולוחות זמנים אוטובוסים, המוקד הממוחשב עובד 24 שעות. ניתן להתקשר למודיעין של חברת עילית מכל טלפון.
צריכים את הטלפון של מודיעין עילית? חייגו 1900-72-1133

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com