פרסם עסק חינם
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון המרכז הבינתחומי

המרכז הבינתחומי הרצליה *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלהמרכז הבין תחומי הרצליה, הינו מוסד לימודי אקדמיים פרטי שהוקם בשנת 1994. בינתחומי הרצליה, המרכז לימודים אקדמיים במגוון תחומים, נחשב לאחד ממוסדות הלימוד היוקרתיים בישראל עבור לימודי תואר. המרכז מציע לסטודנטים מגוון תוכניות ותחומי לימוד, בהם לימוד משפטים, מנהל עסקים, תקשורת ועוד. עבור מתעניינים וסטודנטים במרכז הבינתחומי הרצליה, הקמנו שירות מודיעין מתקדם. כל המידע הדרוש לכם אודות המרכז הבינתחומי, יעמוד לרשותכם בשיחת טלפון אחת, אל מספר הטלפון לעיל, בנוחות ובמהירות.

כל התארים, כל בתי הספר
בחיוג אל מודיעין טלפוני זה, תוכלו לקבל מידע נרחב אודות בתי הספר ותוכניות הלימוד העומדים לרשותכם בבינתחומי הרצליה:
תואר במנהל עסקים בהתמחות במימון, שיווק, חשבונאות או ניהול טכנולוגיות מידע, לימודי משפטים בשילוב מנה"ע או ממשל, תואר ראשון במדעי המחשב בהתמחות מערכות אבטחה בעידן הרשת או בפיתוח משחקי מחשב ומדיה אינטראקטיבית, תואר בתקשורת בהתמחות תקשורת שכנועית, תוכן ויזואלי או תקשורת אינטראקטיבית, תואר בממשל בהתמחות דיפלומה ואסטרטגיה, ממשל ופוליטיקה, בטחון וטרור, מזרח תיכון, תקשורת, מנה"ע או יישוב סכסוכים בינלאומיים, תואר ראשון בפסיכולוגיה, BA בכלכלה, תואר דו חוגי בקיימות וממשל או קיימות וכלכלה. תואר שני: מנהל עסקים, משפטים, התנהגות ופיתוח ארגונים, מדעי המחשב וממשל.

כל המידע לתכנון הלימודים
מספר הטלפון, הינו מספר טלפון מרכזי אל שירות מודיעין, המבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. אל המידע הדרוש לכם תכוון אתכם המערכת באמצעות לחיצות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, תוכניות הלימוד, שכר לימוד ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את המידע גם עבור מכללות ואוניברסיטאות נוספות בישראל. כך תוכלו להשוות בין המוסדות ולתכנן את הלימודים בשיחת טלפון אחת, בכל שעה ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של המרכז הבינתחומי הרצליה? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com