אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> חברת חשמל טלפון

חברת חשמל טלפון
1-900-721-304
באינדקס כל שירותי הממשלה


חברת החשמל לישראל מפעילה את שירותי החשמל לתושבים מזה 90 שנה, וסיפורה שזור בסיפורה של מדינת ישראל. במסגרת פעילותה היא מייצרת ומספקת חשמל לכל בתי האב והארגונים בארץ, וכן היא מקדמת פיתוחים בתחום האנרגיה החלופית, התקשורת, ובתרומה לקהילה.

שירות לקוחות מהרגע הראשון
חברת החשמל מפעילה שירות לקוחות טלפוני יעיל ומקצועי. מיד בתחילת הקשר עם מספר הטלפון של החברה, תאתר המערכת את כתובתו של המתקשר. בכך למעשה היא תתחיל את תהליך הטיפול בלקוח, עוד לפני שהתחילה ההתקשרות עצמה. במקרה של התקשרות לגבי כתובת אחרת, ניתן להקיש את מספר החוזה, והמערכת תאתר את הכתובת המתאימה.

הטלפון של חברת החשמל
לאחר ההזדהות הראשונית במענה האוטומטי, השיחה תועבר לנציג שירות לקוחות טלפוני. במקרה של המתנה ממושכת, קיימת אפשרות של ניתוק השיחה מצד הפונה, והחברה תחדש את הקשר עם מספר הטלפון של הלקוח ברגע שהקו יתפנה. כשהטלפון יצלצל, השיחה תנותב מיד לנציג שירות לקוחות, המוסמך לטפל בפניות השונות.

המוקד של חברת החשמל לכל שאלה ובעיה
ניתן לפנות לנציג השירות בכל סוג של פניה: לקבלת מידע בתחומים שונים, במקרה של תקלות, חשבונות ותשלומים, הזמנות, ענייני חוזים ועוד. בכל מקרה של התקשרות עם שירות הלקוחות הטלפוני של חברת החשמל, מומלץ להכין מראש את מספר החוזה, כפי שמופיע בראש דף החשבון הדו חודשי.

חייגו לחברת חשמל בטלפון: 1-900-721-304

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד