אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון מועדון טוב

מועדון טוב לעובדי המדינה *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


לצד מועדוני צרכנות רבים שנפתחו בשנים האחרונות בישראל כמו הוט, חבר, יחד ואחרים, הוקם גם מועדון טוב לעובדי המדינה כדי שגם מאחוריהם יעמוד גוף עם כוח צרכני רב. מועדון טוב לעובדי המדינה מציע לעמיתיו שלל הנחות, הטבות, דילים ומבצעים במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ. העמיתים יכולים לחסוך לעצמם כ- 1,000 שקל בחודש אם יממשו את כל ההטבות המגיעות להם דרך מועדון טוב. כאן באתר תמצאו את כל המידע העדכני והשימושי אודות אתר מועדון טוב ואודות החברה עצמה, כולל טלפון, כתובת, שירות לקוחות וכו'.

מועדון טוב לעובדי המדינה – טוב לעובדי המדינה ובני משפחתם
מועדון טוב לעובדי המדינה הוא מועדון צרכנות מבית החברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ. הוא מיועד עבור עובדי המדינה ובני משפחתם. עובדי המדינה חברי המועדון יכולים לשלם עבור הטבות של מועדון טוב באמצעות ניכוי מתלוש השכר החודשי שלהם ובכך לחסוך בעלויות תפעול כרטיסי אשראי. למעשה, עמיתי מועדון טוב נהנים מהנחות בשלל בתי עסק וחברות ברחבי הארץ וגם מחסכון בתחזוקת כרטיס אשראי.

מועדון טוב לעובדי המדינה – טוב לחסוך וליהנות מהטבות
מועדון טוב לעובדי המדינה באמצעות אתר מועדון טוב מציע לעמיתים כמות עצומה של מבצעים והנחות. חברי מועדון טוב הנחות יכולים לקבל הנחה על ביטוח בריאות וסעודי משלים, הנחות ברכישת בגדים וציוד ספורט בחנויות של ורטהיימר, משוברי שי בחנויות ספרים, מהנחות בקולנוע ובתיאטראות, מהנחות במכוני ספא, יופי ורפואה אלטרנטיבית, ממבצעים למנויים, מנופש בחו"ל וטיולים בארץ, לאתרי תרבות ומוזיאונים, להצגות ומופעים לילדים ולכל המשפחה, להשכלה והעשרה, למסעדות ובתי קפה, לייף סטייל והרשימה עוד ארוכה. לרשותם של העמיתים הנחות במגוון בתי המלון הטובים לחג הפסח או בחופשות, הנחות לסופרלנד ולהצגה של יובל המבולבל, לטיולים וימי כיף ביום העצמאות וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של מועדון טוב? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד