אינדקס שירות לקוחות >> קופות חולים >> כללית טלפון

קופת חולים כללית *
1900-72-0034
באינדקס קופות החולים של ישראלמוקד קופת חולים כללית קופת חולים כללית הוא ארגון ללא כוונת רווח, מטרת קופת החולים היא לספק את מכלול השירותים הרפואיים הנדרשים לאדם בתקופות שונות של חייו, וזאת בהתאם לצרכים האישיים בתוך מגוון השירותים לא הוא זקוק ובהם שירות הבריאות בקהילה. חוק ביטוח בריאות קובע כי כל תושב ישראל זכאי לקבל שירותי בריאות אחת מארבע קופות החולים הזמינות באמצעות הסניפים שלהן, קופות החולים בארץ הן: קופת חולים כללית, קופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת וקופת חולים לאומית.
שירותי בריאות כללית היא קופת החולים הגדולה בישראל. בהתאם למאפיינים של קופת חולים כללית ספקית שירותי הבריאות הגדולה במדינה, הקרן מציעה למבוטחים שלה, כמו חברותיה, ושירותים רפואיים מקיפים שיש חולים מתקדמים להתייעץ.

קופת החולים בסך הכל מספקת למבוטחים שלה אמצעי כדי לסייע להם לנצל את מלוא היתרונות של שירותים רפואיים מתקדמים, כולל מוקד קופת חולים ואתר אינטרנט, וזאת על מנת לקבל גישה למידע אשר החולה רוצה לקבל והטיפול להם הוא זקוק.
מוקד טלפוני המספק מידע על שעות פעילות קופת חולים, שעות הפעילות של בית המרקחת באופן כללי, אלו שירותים כלולים בביטוח קופת חולים ועוד.

שירותים מיוחדים להם זכאי כל מבוטח תחת הבריאות הלאומי נקבע מדי שנה על ידי ועדת סל הבריאות. צוות מרכז קופת חולים ישמחו לספק מידע על השירותים הכלולים בביטוח המשלים שניתן שירותי הרפואה המשלימה, רפואה אלטרנטיבית משלימה הרפואה הקונבנציונלית, או רפואת שיניים בכלל סמייל.

קופת חולים במרכז הוא המוקד הטלפוני המסייע למצות את מלוא השירותים הרפואיים למבוטח שהוא צריך. פוקוס ניתן להבחין באמצעות שירותי בריאות כללית מרפאת המאושרת, כדי להפוך תזמון פגישה להיראות על ידי רופאים בקופת חולים ובמידת הצורך. כללית און ליין בטלפון

דרך מספר טלפון זה ניתן לחייג לקופת חולים כללית און ליין, טלפון כללית, שירותי בריאות של קופת החולים הכללית, קופת חולים הגדולה בישראל מבין קופות חולים, שירות הבריאות של כללית הוא בעצם כללית בריאות, שירותי כללית ניתנים 24 שעות ביממה לכל לקוחות בריאות כללית לטובת זימון תורים, קביעת תורים או כל שאלה שיש לכם לרופאי כללית און ליין, כולם זמינים בשירות שירותי טלפון און ליין כללית

בטלפון זה ניתן להשיג בין השאר את קופת חולים כללית, שירותי הבריאות של כללית, זה רלוונטי לחולים של כל קופות החולים שמעוניינים לקבל שירותי בריאות או שרותי בריאות של כל קופות חולים מכבי שירותי בריאות מכבי שרותי בריאות מכבי שרותי בריאות בריאות כללית כל הרופאים בטלפון אחד, חולים כללית, כללית קופת חולים, קופת חולים מאוחדת כללית און ליין, כללית אונליין, כללית און לין, בריאות כללית זימון תורים זימון תורים בקופת חולים. ykpui fkkh,
קישור
צריכים את הטלפון של קופת חולים כללית? חייגו 1900-72-0034

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד