פרסם עסק חינם

מ.מ.ס.י. שירותי דרך וגרירה *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


חברת מ.מ.ס.י שירותי דרך וגרירה היא אחת החברות הגדולות והוותיקות בישראל בתחום של שירותי גרירה, חילוץ, תיקוני דרך וכו'. החברה מציעה עוד שורה ארוכה של שירותים לנהגים פרטיים ולעסקיים, בכל ימות השנה ובכל שעות היממה. מה גם, היא מציעה לרשותם של לקוחותיה צוות מכונאים מקצועי ומיומן כך שבמקרה הצורך לקוחותיה יכולים להיות בטוחים שגם הם וגם הרכב שלהם נמצא בידיים טובות ואמינות. כאן באתר תמצאו מידע מקיף ועדכני אודות החברה ואודות שירותיה: רשימת סניפים, שירותי גרירה, חילוץ, מוקד שירות לקוחות, כתובת, טלפון וכו'.

מ.מ.ס.י. שירותי דרך וגרירה – החברה
מאז שנת 2012 נמצאת חברת מ.מ.ס.י. שירותי דרך וגרירה בבעלות חברת אלבר ואינה קשורה לחברת מ.מ.ס.י. תיירות. החברה מעניקה את שירותיה לסוכני חברות ביטוח, לחברות ליסינג, למרכזים ציבוריים, לגופים מוסדיים וכמובן גם לאנשים פרטיים. בזכות המקצועיות שלה וההפצה הרחבה בישראל הכוללת צי גררים חדיש ומשוכלל וכן צוות עובדים מיומן, היא מספקת סיוע ראשוני יסודי ומסור בזמן הקצר ביותר ותוך יעילות מירבית.

מ.מ.ס.י. שירותי דרך וגרירה – השירותים
חברת מ.מ.ס.י. שירותי דרך וגרירה מציעה שלל שירותים ופתרונות לנהגים: תיקוני דרך קלים, תיקוני דרך כבדים, התנעת המכונית, גרירה, חילוץ, החלפת גלגל, אספקת דלק, יעוץ טכני (לכל סוגי הרכבים), יעוץ משפטי (בנושאים הקשורים לנהיגה או לרכב), שירות מנעולים (במקרה של צורך בפריצת דלתות) וכו'. בנוסף החברה מעניקה שירות רכב חלופי (רכבים אוטומטיים, רכבים מסחריים, רכב מסוג B) במקרים של גניבה או תאונה, שירות רכב חלופי מועדף (למנוי רכב חלופי), שירות שמשות (במקרה של שבר בשמשת הרכב), שירות רדיו דיסק (במקרה של גניבת רדיו דיסק או גניבת רכב) ועוד.

צריכים את הטלפון של ממסי? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com