שירות לקוחות >> משקאות

מוקד חברות המשקאות בישראל 1-900-720-107


בישראל פועלות מספר חברות המשווקות משקאות קלים וחריפים ומפורסמות בארץ ובעולם, כמו טמפו, יקבי כרמל וקוקה קולה. בין מוצרי ושירותי החברות קיימת לפעמים חפיפה, דבר שיכול להביא לתחרות ביניהן.

מספר הטלפון של חברות המשקאות
כדי לעודד את התחרות ולמקסם את היתרונות שבמערך שירות לקוחות, הושק לאחרונה מוקד שירות לקוחות טלפוני אחד, הכולל את כל מספרי הטלפון של חברות המשקאות הגדולות בארץ. לקוחות ומתעניינים שמחפשים את מספר הטלפון של יקבי רמת הגולן למשל, יכולים להתקשר למוקד הכללי, ולשוחח עם מוקד השירות של החברה. לאחר מכן, הם יוכלו למצוא בקלות את מספר הטלפון של חברת משקאות אחרת, ולברר על נושא דומה או כל נושא אחר.

שירות לקוחות אחר
לצד עידוד התחרות הבריאה בין מוצרי החברה, המוקד דורש גם התייעלות בתחום שירות הלקוחות, מפני שהנגישות לקו הטלפון של חברה מסוימת היא זמינה יותר. כך, במקרה של מוקד שירות לקוחות טלפוני שאינו משרת היטב את הלקוחות, יהיה קל ומהיר הרבה יותר "להתייאש" וללחוץ על מספר השלוחה של חברה אחרת המספקת את אותם שירותים.

הלקוח מעל הכל
יוזמת ההתייעלות בתחום שירות לקוחות נועדה לשרת את הציבור, ולהביא לידיעתם את כל הפרטים הרלוונטיים לגביהם, בצורה מדויקת ואמינה יותר. קו הטלפון הוקם מתוך האמונה כי זכותו של כל אחד ואחד לקבל את המידע שהוא דורש בנוגע למוצרים שהוא צורך.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-720-107

להלן חלק מהחברות במוקד:
קוקה קולה טלפון
טמפו טלפון
יפאורה טבורי טלפון
יקבי כרמל טלפון
יקבי רמת הגולן טלפון
wine and more טלפון
בית היין טלפון
שר המשקאות טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד