אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> קו הצדק - מלשינון - טלפון

קו הצדק - מלשינון *
1900-72-0250
באינדקס כל שירותי הממשלהקו הצדק - מענה טלפוני הטלפון של קו הצדק (מלשינון) דיווח על מעלימי מס

קבלו את קו הצדק, הקו שהקים משרד האוצר כדי לאפשר לכל אחד לדווח על אנשים, אנשי עסקים, חברות, עצמאיים וכל מי שמעלים מס, העלמת מס הכנסה או מע"מ. אפשר להתקשר למלשינון, כלומר למספר של קו הצדק, כוכבית קו הצדק קיימת במספר המופיע מעלה.

אז מה המספר של קו הצדק? מה הכוכבית של קו הצדק כלומר של המלשינון של מס הכנסה ואיך מדווחים על מעלימי מס, מתקשרים למספר ומגיעים ישירות לפקידים שיקבלו מכם את הפרטים.

מי שמעלים מס מבצע לא רק עבירה פלילית על חוקי המדינה, אלא גם עבירה מוסרית נגד כל אחד מאיתנו שמשלם מיסים, וכך מבלי שהם נושאים בנטל המשותף, נהנים מעלימי המס מכל הזכויות והשירותים הציבוריים שהמדינה מעניקה מהכספים שלוקחים מהאזרחים שומרי החוק.

באמצעות שיחת טלפון שלכם למספר של קו הצדק תעזרו למדינה לגבות עוד מיליארדי שקלים לקופת המדינה ולדווח על "העובדים בשחור", שהם למעשה "טרמפיסטים" על גב משלמי המיסים, על הגב של כולנו, ומהווים נטל על החברה. בין אם הם עובדים בשחור מהבית או מהעסק שלהם – תהיו פטריוטים והתקשרו לקו הצדק – המלשינון ומסרו דיווח עליהם.

חייגו למלשינון מס הכנסה, טלפון קו הצדק: 1900-72-0250

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד