אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות >> טלפון קרנות השוטרים

קרנות השוטרים *
1900-720-580
באינדקס ארגוני ההטבות של ישראל


אתר האינטרנט של קרנות השוטרים הוא אתר הרווחה של עמיתי קרנות השוטרים המאפשר להם ולבני משפחתם ליהנות משלל הטבות ומבצעים במאות עסקים וארגונים ברחבי הארץ. כאן אתם יכולים למצוא את כל המידע השימושי אודות קרנות השוטרים ואודות אתר האינטרנט של הקרנות: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, מבצעים, הנחות וכו'. באתר אפשר למצוא המון דילים והצעות כדאיות בכל תחום: בידור, תרבות, פנאי, ספורט, הלבשה, הנעלה, מזון, מתנות, עיצוב הבית, טבע, טיולים בחו"ל, נופש בארץ, ביטוחים, טיפולים רפואיים, רכב והרשימה עוד ארוכה.

קרנות השוטרים – מועדון הצרכנות
מועדון הצרכנות של קרנות השוטרים מיועדים לאנשי משטרה ובני משפחתם. זהו כרטיס אשראי המונפק על ידי חברת ישראכרט המאפשר למחזיקים בו ליהנות משלל הטבות והנחות במאות בתי עסק וחברות ברחבי הארץ. כך למשל, חברי המועדון יכולים למצוא כרטיסים קרנות השוטרים, קרנות השוטרים נופש, קרנות השוטרים הצגות, קרנות השוטרים הופעות וכד'. הם יכולים להזמין במחירים מוזלים חופשה באילת או באירופה, כרטיס להצגה או סטנד אפ, כרטיס כניסה לאטרקציה עם הילדים בחנוכה או בכל חופשה אחרת, הנחה ברכישת מזון או דלק וכו'.

קרנות השוטרים – הלוואות וסיוע
קרנות השוטרים נוסדו במטרה לסייע לשוטרים שהשלימו שנת שירות אחת לפחות, לקבל הלוואות בתנאים מיוחדים. חלקן הן הלוואת לכל מטרה וחלקן למטרות מוגדרות. לכל שוטר אשר יפתח חשבון בבנק דיסקונט ייהנה ממסלול הלוואה של למעלה מ- 7,000 שקל בריבית מסובסדת. כמו כן, במקרה הצורך הם ייהנו מהלוואה למטרת הוצאות רפואיות או משפטיות, גם בריבית מסובסדת. עוד בין ההלוואות מוגדרות: הלוואות לברית או בת מילה, בת או בר מצווה, רכישת דירה ראשונה או בנייה ראשונה, תוספות או שיפוצים בבית, אבל או נישואי איש משטרה או ילדיו, רישום הורים לבית אבות ואפילו תשלום שכר דירה מראש.

צריכים את הטלפון של מועדון קרנות השוטרים? חייגו 1900-720-580

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד