שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט >> טלפון PayPal

PayPal - טלפון שירות לקוחות
1900-725-300


שירות לקוחות paypal
שירות התשלומים הבינלאומי המוביל של paypal מפעיל לטובת המוכרים והקונים גם בישראל שירות לקוחות מקצועי ואדיב.
כידוע, פייפל הינה הפלטפורמה הנפוצה ביותר לביצוע תשלומים מקוונים ולגביית כספים באינטרנט, הן לעסקים קטנים או גדולים והן לאנשים פרטיים. בכל שאלה, פנייה או בעיה בנוגע לשירות הנכם מוזמנים לפנות באמצעות הטלפון לשירות לקוחות paypal ולקבל מענה מיידי ומקצועי.

טלפון של paypal
מעתה אין צורך לחפש מה מספר הטלפון של paypal. כל שעליכם לעשות הוא לחייג למספר הטלפון המופיע למעלה, ונציגי שירות הלקוחות של פייפל כבר מחכים לכם בצד השני של הקו.
בין אם אתה משתמש ב-Paypal כבעל עסק או כאדם פרטי, נציגי שירות לקוחות paypal יוכלו לענות לכם בטלפון על מגוון שאלות או בעיות הצצות במהלך השימוש בשירותי התשלום המקוונים של פייפל, לרבות: גביית כספים, ביצוע תשלומים, פתיחת חשבון עסקי או פרטי, תשלום עמלות, מחלוקות, תביעות, הונאה, אבטחה, ביצוע אינטגרציה של העסק או האתר לשירותי פייפל, עזרה בכניסה לאתר וסיסמאות, הוספת כספים לחשבון ומשיכתם, מצב תשלומים, ביטול תשלומים, הסטוריית תשלומים, מוצרים דיגיטליים, שוברים, ועוד ועוד.

מספר הטלפון של paypal
אז טרם חייגתם למספר הטלפון של paypal? מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של paypal המופיע למעלה וליהנות גם אתם ממענה יעיל ומהיר מצוות שירות לקוחות מקצועי ואדיב.

צריכים את הטלפון של PayPal? חייגו 1900-725-300

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרה משפטית:
  • המספר מעלה הינו מספר פרימיום של אינדקס טלפוני והוא חלק משירות תוכן של האתר theindex.co.il
  • האינדקס מרכז עבור גולשי האתר מספר חברות/גופים ונותני שירות בחלוקה לפי תחומים, מדובר בשירות IVR המנתב את השיחות לפי בקשתו של הגולש והוא מתקשר למספר מרצונו החופשי.
  • האתר לא פועל בשם החברות המוצגות באינדקס ולא מציג את עצמו בשום אופן כשלוח של אותן חברות.
  • השיחה הינה שיחת פרמיום בעלות רגילה למשתמש, בהתאם למכשיר ממנו הוא מתקשר ובתוספת של 50 אג לדקת שיחה.
  • השימוש השירותי האתר הינו מגיל 18 ומעלה בלבד