ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> שליחויות >> א ב אקספרס טלפון

א.ב. אקספרס *
1900-72-72-76

באינדקס השליחויות של ישראל


שירות לקוחות א ב אקספרס
א.ב אקספרס הנה חברה המבצעת שליחויות לכל חלקי הארץ בצורה מהירה ואפקטיבית. החברה דוגלת במקצועיות ולכן מעסיקה צוות מקצועי מיומן העובר תהליך סינון איכותי בכדי שתוכל לספק ללקוחותיה שירותי שילוח באחריות. בשל ההשקעה הרבה בבחירת הצוות, לקוחות א.ב אקספרס נהנים גם משירות לקוחות ברמה גבוהה המסופק בטלפון על ידי נציגים אדיבים ומנוסים בתחום השילוח הפנים-ארצי.

שירות לקוחות מסור בא.ב אקספרס
מערך שירות לקוחות א.ב אקספרס מורכב ממרכז שירות המצוי בשלוש נקודות במרכז הארץ – בתל אביב, רמת השרון ופתח תקווה. במרכז שירות ניתן לקבל עזרה פנים מול פנים בביצוע הזמנות שילוח כמו גם להצטרף לשורת הלקוחות הקבועים של החברה וליהנות מתנאי שילוח נוחים בזמינות גבוהה.

מעבר למרכז שירות, החברה מפעילה מוקד טלפוני איכותי הכולל מוקד טכני לעזרה בביצוע הזמנות שילוח דרך הטלפון או בצורה מקוונת באתר החברה. מוקד טכני א.ב אקספרס מיומנים בטיפול מהיר בכל תקלה ובעיה.

במוקד שירות טלפוני א.ב אקספרס, פרט לתמיכה טכנית, יכולים הלקוחות ליהנות גם ממידע עדכני לגבי מצבו של משלוח קיים – היכן הוא נמצא ברגעים אלו ממש ומהו מועד ההגעה המדויק שלו ליעדו בכל מקום בארץ.

א.ב אקספרס עובדים בפריסה ארצית בנקודות מרכזיות בצפון, מרכז ודרום הארץ אולם יודעים כי גמישות הנה חשובה ללקוחות החברה ולכן במוקד שירות טלפוני א.ב אקספרס יכולים הנציגים להתאים את מאפייני השילוח לצרכים שלכם – הלקוחות. במידה והנכם מעוניינים בשילוח ליעד שאינו נמצא ברשימת היעדים הקבועים של החברה, נציג שירות טלפוני ידאג שההזמנה שלכם תגיע ליעדה בצורה מהירה, ללא קשר למקום היעד.

במוקד שירות א.ב אקספרס ניתן אף לבחור בשירות הצמדת שליחים לתפעול יומי של העסק ולקבל למעשה שליח צמוד לביצוע שליחויות של ניירת משפטית, משלוחי חבילות קלות וכבדות ועוד, באופן יומיומי או ברמה חודשית.

א.ב אקספרס מתמחים בשליחויות אקספרס – מהיום להיום ומהיום למחר, במידה והנכם זקוקים לחברה מקצועית ואמינה, אתם מוזמנים לפנות למוקד טלפוני א.ב אקספרס עוד היום בטלפון: 1900-72-72-76

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com