ויפאליס

אביב פרחים *
1900-72-0497

באינדקס משלוחי הפרחים של ישראל


רוצים לשלוח זר פרחים בתל אביב, חיפה, ירושלים, ראשון לציון או כל מקום אחר בארץ? התקשרו לאביב פרחים.
לפנק את אהובכם בזר פרחים או זר שוקולד מפנק? משלוחי זרים אפשרי לעשות בטלפון המופיע מעלה או בכל אחת מרשתות הפרחים באתר זה, זרים זרים של פרחים מכל הסוגים, שוקולדים ובכלל זרים מתוקים, כולל בלונים לימי הולדת, מסיבות או כל אירוע אחר לחגוג בו.
משלוחי פרחים כדאי לעשות לא רק ביום האהבה יום נישואין או בחגים, פרחים משחר ההיסטוריה מאפשרים לבני הזוג להביע את אהבתם והערכתם לבן או בת הזוג, ניתן וכדאי לבקש משלוח פרחים גם ביום שישי סתם ללא סיבה מיוחדת...
אביב פרחים - משלוחי זרי פרחים בתל אביב או משלוח של פרחים בחיפה, ראשון לציון ירושלים וכל עיר או ישוב אחר, ניתן לברר זאת בטלפון של אתר משלוח הזרים כמו אתר זר פור יו ואחרים.

צריכים את הטלפון של אביב פרחים? חייגו 1900-72-0497

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com