שיער דליל
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> אבי סופר טלפון

אבי סופר - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


אבי סופר היא רשת חנויות חשמל, המחוייבת להציע את המחירים הזולים ביותר עבור מוצריה, יותר מכל הרשתות האחרות. חנויות הרשת פרושות ברחבי הארץ, ולרשת ותק של יותר משלושים שנה בתחום.

מוקד הטלפון של אבי סופר
ברשת אבי סופר מבינים את הצורך של הלקוח להיות בקשר ישיר עם הנציג שאותו הוא מכיר, או עם החנות בה ביצע רכישה. לכן קיים ברשת מערך שירות לקוחות טלפוני, המנתב את השיחה ישירות לסניף עצמו. כך נשמר הקשר האישי עם כל לקוח ולקוח, המאפיין כל כך את הרשת. מעבר לכך, פעמים רבות מתקשרים אנשים שמתעניינים במוצר כלשהו למוקד הטלפון של חברה מסוימת, ולאחר תהליך ארוך הם מגלים שהמוצר לא נמצא בסניף שקרוב לביתם. מספר הטלפון של אבי סופר פועל כך שמצב כזה לא יקרה, מהרגע ששיחת הטלפון מגיעה ישירות לסניף המבוקש.

שירות לקוחות מעל הכל
הנציגים במחלקת שירות לקוחות של אבי סופר עושים כל שביכולתם כדי להבין בדיוק את דרישתו של הלקוח, ומתאימים את המוצר או השירות לפי יכולותיו. מספר הטלפון של אבי סופר זמין גם לטיפול במקרים של תקלות, ונציגי השירות מנוסים בטיפול בפניות מסוג זה.

מה כדאי לדעת לפני הפנייה למוקד שירות לקוחות טלפוני
במקרה של תלונה על מוצר פגום, יש להכין את ברקוד המוצר, את תעודת האחריות ופרטי הקנייה – מקום ותאריך. אם נושא הפנייה נוגע לבירור על מוצר חדש, רצוי לחשוב מראש על טווח המחירים האפשרי, על יכולותיו הספציפיות של המוצר, וכן על מראהו. בצורה זו יוכלו הנציגים להבין טוב יותר את בקשת הלקוח ולהציע לו את המוצר המתאים ביותר עבורו.

לשירות הלקוחות של אבי סופר חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com