ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> השכרה וליסינג >> אוויס טלפון

אוויס AVIS *
1900-72-9933
באינדקס חברות ההשכרה והליסינג של ישראלאוויס - AVIS השכרת רכב הינה חברת הרכב המובילה בארץ. אויס מציעה שירותי ליסינג פרטי, מגוון רכבים להשכרה, מכירת רכב מליסינג, קניית רכב ליסינג, רכישת רכב יד שניה ועוד. בשנת 1998 הפכה השכרת רכב AVIS לחברת ההשכרה הראשונה בישראל שזכתה בתו תקן איכות בינלאומי של ISO. AVIS מציעה ללקוחותיה מגוון רכב של מכוניות להשכרה: מכוניות משפחתיות, קטנות, מסחריות ועוד. כמו כן, מציעה חברת AVIS מכירת רכב יד ראשונה, מימון לרכבים ועוד. לחברה סניפים ברחבי הארץ ואף בחו"ל בהן היא מציעה שירותי השכרת מכוניות.

שירות מודיעין אוויס
קו טלפוני חדש, הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני מתקדם. באמצעות מספר טלפון זה, תגיעו אל שירות מודיעין חדש המאגד עבורכם את כלל המידע לו אתם זקוקים על מנת ליהנות מהשירותים שמציעה הרשת. תוכלו לקבל מידע נרחב אודות פעילות הסניפים, שעות הפעילות, כתובות, השירותים המוצעים ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון הנ"ל, לעקוב אחר הדרכת המערכת ובלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון לנתב בין מרב המידע הקיים בה.

מודיעין טלפוני כללי לנסיעה טובה
מהיום, על מנת לפנות אל חברת AVIS על סניפיה ושירותיה השונים, ואף על מנת לפנות אל חברות ליסינג והשכרת רכבים נוספות, כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון. מוקד טלפוני חדש מאפשר לכם גישה מהירה ונוחה בשיחת טלפון אחת. על מנת להגיע אל מודיעין טלפוני זה, חייגו אל טלפון. קו טלפוני זה מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות שתוביל אתכם ביעילות אל המידע המבוקש. תוכלו לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם. המידע מותאם במיוחד עבורכם, כך שתוכלו לנסוע בראש שקט ולבצע את העסקה הטובה ביותר.

צריכים את הטלפון של אוויס? חייגו לאינדקס 1900-72-9933

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com