ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> אוניברסיטת חיפה טלפון

אוניברסיטת חיפה *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלאוניברסיטת חיפה, השוכנת בהר הכרמל שבעיר חיפה, הוקמה בתחילתה כמכון אוניברסיטאי, בשנת 1963. כ – 9 שנים לאחר מכן,בשנת 1972, כאשר קיבלה את התואר אוניברסיטה , חיפה הצטרפה אל חמשת המוסדות האקדמיים שהוקמו עד אז בישראל. בכל הנוגע לתוכנית לימודים , חיפה מציעה מגוון יחידות אקדמיות ותחומי לימוד עבור תואר ראשון ושני, ספריה ענפה ומעונות סטודנטים בעלי מגוון אפשרויות מגורים. מודיעין טלפוני חדש הוקם עבורכם, מתעניינים, מועמדים וסטודנטים, ומאפשר לכם גישה פשוטה אל כל המידע על אוניברסיטת חיפה - בשיחת טלפון אחת אל המספר.

הכל על לימודים באוניברסיטה בחיפה
מודיעין טלפוני מתקדם זה, מאפשר לכם לגשת בקלות ובנוחות אל כל היחידות האקדמיות, המידע, והחוגים באוניברסיטת חיפה.
גישה אל כל הפקולטות: הפקולטה לחינוך, הפקולטה למדעי החברה, הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעי הטבע, הפקולטה למשפטים, הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות; אל כל בתי הספר: בית הספר לניהול, בית הספר לתיירות בישראל, בית- הספר למדעי- הים; אל כל היחידות האקדמיות הנוספות: הרשות ללימודים מתקדמים (תואר שני ושלישי), היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ, המכינה האוניברסיטאית, מכונים ומרכזי מחקר, ספריית אוניברסיטה חיפה; וכן, אל שירותים נוספים כגון: הרשמה לקורסים, תנאי קבלה, שכר לימוד, תוכניות לימודים, מידע אישי, מעונות סטודנטים, מלגות, תוכניות בינלאומיות, לימודי תעודה ועוד.

שיחת טלפון ואתם מוכנים ללימודים
בחיוג אל שירות מודיעין במספר הטלפון, תכוון אתכם המערכת החכמה בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי, בו יעמוד לרשותכם מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. השירות מאפשר לכם להשוות בין המוסדות השונים, להתכונן היטב ולתכנן את הלימודים - בשיחת טלפון אחת. בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, השירות זמין עבורכם.

צריכים את הטלפון של אוניברסיטת חיפה? חייגו 1900-72-05-83

לקבלת שירותי מנעולן מוסמך בחיפה כנסו לאתר מנעולן בחיפה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com