ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות

אינדקס האוניברסיטאות בישראל 1900-72-05-83


כיום בישראל, פועלות תשע אוניברסיטאות. לימודים באוניברסיטה, קרי, לימודים אקדמאים או לימודי תואר, דורשים הכנה, ידע קודם, ותנאי קבלה לכל מוסד ותחום לימודים. על מנת להקל עליכם את דרכי ההתקשרות, בירור הפרטים ובחירת אוניברסיטה מתאימה, הקמנו שירות מודיעין חדשני, במספר הטלפון.

כל מוסדות הלימוד – מודיעין טלפוני אחד
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תוכלו להתקשר ישירות עם כל אוניברסיטה תואר שני וראשון:

כל המידע, שיחת טלפון אחת
בשיחת טלפון, תגיעו אל מודיעין טלפוני מתקדם המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. מספר טלפון זה הינו מספר מרכזי, בו תכוון אתכם המערכת, בלחיצות על מקשי הטלפון, אל המידע הדרוש לכם אודות לימודים אקדמאיים: לימודי תואר שני, לימודים תואר ראשון, לימודי המשך, תנאי קבלה אוניברסיטה, שכר לימוד, תחומי לימודים, קורסים ועוד. שירות מודיעין זה זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

מרכז מידע ומודיעין של כל האוניברסיטאות בישראל: 1900-72-05-83

להלן חלק ממוסדות הלימוד אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון אוניברסיטת בן גוריון
טלפון אוניברסיטת חיפה
טלפון אוניברסיטת תל אביב
טלפון אוניברסיטת בר אילן
טלפון האוניברסיטה הפתוחה
טלפון האוניברסיטה העברית
טלפון הטכניון
טלפון המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
טלפון מכון ויצמן למדע ברחובות

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com