ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> אוניברסיטת תל אביב טלפון

אוניברסיטת תל אביב *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלtel aviv university – TAU, הלא היא אוניברסיטת תל אביב, היא מוסד לימודים אקדמיים לתואר ראשון, לימודי תואר שני, דוקטורט ומחקר אקדמי. עבור סטודנטים תל אביב היא עיר קשה, בשל המחייה היקרה יחסית. אולם, אוניברסיטת תל אביב הינה מהגדולות בישראל ובעלת שם בארץ ובעולם, דבר המושך אליה סטודנטים רבים בכל זאת. כמו כן, לאוניברסיטה אגודת סטודנטים מהוותיקות והגדולות מבין אגודות הסטודנטים בישראל, המסייעת לסטודנטים הלומדים בה. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם גישה מהירה אל כל המידע על אוניברסיטת ת"א, בשיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני אוניברסיטה תל אביב
שירות מודיעין מתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ומהימנה אל כל המידע, הפקולטות ובתי הספר באוניברסיטת תל אביב:
פקולטות: הפקולטה לרפואה, מדעי החיים, מדעי החברה, ניהול, משפטים, אומנויות, הנדסה, מדעים מדויקים, מדעי הרוח. בתי ספר: בית הספר לבריאות הציבור, לרפואת שיניים, בית הספר סגול למדעי המוח, כלכלה, בית ספר לעיתונאות "כותרת", מדעי הפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, אדריכלות, מוזיקה, היסטוריה, פילוסופיה, מדעי היהדות, חינוך, הנדסת חשמל, הנדסה מכאנית, פיזיקה ואסטרונומיה, כימיה, מדעי המתמטיקה, מדעי המחשב, חומרים וננו טכנולוגיות, וכו'. כל התחומים, בשיחת טלפון אחת בלבד.

כל המידע – מספר טלפון אחד
בחיוג אל מודיעין טלפוני. תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות. ע"י לחיצות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם: תנאי קבלה, פקולטות, חוגים, שעות קבלת קהל, ייעוץ לימודים ועוד. מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי, בו תוכלו לקבל מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. כך תוכלו להשוות ולבחור את מוסד הלימודים המתאים לכם ביותר בשיחת טלפון אחת. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של אוניברסיטת תל אביב? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com