טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> חנויות אופטיקה

מוקד שירות לקוחות של חנויות האופטיקה 1-900-72-16-27


כיום פועלות בישראל מספר רשתות שעוסקות בהיבטים שונים הקשורים למשקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע. למעשה נכון לכתיבת שורות אלה פועלים ברחבי הארץ מאות סניפים של הרשתות המובילות שביניהן אופטיקנה, אופטיקה הלפרין, אירוקה, אופטיקה בליסימה וכמובן אופטיק דורון.

מה מספר הטלפון של אופטיקה הלפרין?
מספר טלפון של אופטיקה הלפרין. זהו המספר שיוביל אתכם אל מוקד אופטיקה הלפרין, כלומר אל מחלקת שירות לקוחות אופטיקה הלפרין. מלבד טלפון של אופטיקה הלפרין לשיחות רגילות ניתן גם לשלוח פקס למספר 03-6150301.

מה מספר הטלפון של אופטיקנה?
אם ברצונכם לשוחח עם הנציגים של שירות לקוחות אופטיקנה או להפנות כל סוג בקשה אל מוקד אופטיקנה, עליכם לחייג לטלפון. מספר טלפון של אופטיקנה עבור כל סניף וסניף ניתן למצוא באתר האינטרנט של הרשת אך טלפון של אופטיקנה ניתן בהחלט גם לקבל מהמוקד הארצי.

מה מספר הטלפון של אופטיק דורון?
מספר טלפון של אופטיק דורון אך גם כאן מדובר על רשת חנויות שמונה נכון להיום חמישה עשר סניפים שונים. מספר טלפון של אופטיק דורון עבור כל סניף וסניף ניתן לקבל על ידי פנייה אל מוקד אופטיק דורון (שירות לקוחות אופטיק דורון) או דרך אתר האינטרנט של הרשת.

מה מספר הטלפון של אופטיקה בליסימה?
מספר טלפון של אופטיקה בליסימה אליו אתם יכולים להתקשר כדי לברר מידע בנוגע לפעילות הרשת, למבצעים מיוחדים או להשקות עתידיות. זהו טלפון של אופטיקה בליסימה שיוביל אתכם אל מוקד אופטיקה בליסימה או אל שירות לקוחות אופטיקה בליסימה אך בהחלט ניתן גם ליצור קשר עם הסניפים השונים ישירות.

מה מספר הטלפון של אירוקה?
מספר טלפון של אירוקה שירות לקוחות אירוקה זמין לא רק בטלפון ואתם מוזמנים בהחלט להפנות את הפניות שלכם אל מוקד אירוקה גם בכתב. טלפון של אירוקה לשליחת פקסים הוא 02-533885.

צריכים את מוקד האופטיקה? חייגו 1-900-72-16-27

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com