טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> חנויות אופטיקה >> אופטיקה בליסימה

אופטיקה בליסימה - טלפון שירות לקוחות
1-900-72-16-27


מאחר ורשת אופטיקה בליסימה מונה נכון לכתיבת שורות אלה כבר שישה סניפים, לא תמיד ברור לאיזה סניף הכי כדאי להגיע. הסניפים של רשת האופטיקה ממוקמים בראשון לציון, בבת ים, תל אביב, רחובות, נתניה וחיפה ולכל אחד שעות פעילות שונות ולכן ניתן פשוט לפנות לפני הכל אל מוקד אופטיקה בליסימה לקבלת כל המידע הדרוש לכם.

מה מספר הטלפון של אופטיקה בליסימה?
אז רוצים לדעת מה מספר הטלפון של אופטיקה בליסימה? ובכן מספר הטלפון של מוקד שירות לקוחות בליסימה. עם זאת, מוקד שירות הלקוחות מקבל גם פניות דרך אתר האינטרנט ובנוסף לכך ניתן לשלוח אליו גם פקסים. טלפון של אופטיקה בליסימה לשליחת פקס הוא. הנציגים של שירות לקוחות בליסימה ישמחו לשרת אתכם ולספק לכם מידע מגוון אודות תחומי הפעילות של הרשת, שעות הפעילות של הסניפים, הכתובות שלהם ועוד.

מספר טלפון של אופטיקה בליסימה – סניפים מרכזיים
אם לצורך העניין אתם נמצאים כעת בראשון לציון ופשוט חייבים לאתר אופטומטריסט מקצועי או להתחדש בזוג משקפי שמש אופנתיים, אין שום בעיה. כל מה שאתם צריכים זה להתקשר לסניף חונים קונים שממוקם ברחוב לשינסקי 9. מספר טלפון של אופטיקה בליסימה ראשון לציון. במידה ואתם נמצאים בבת ים, אתם יכולים להתקשר לסניף שממוקם בקניון בת ים, לברר על שעות הפעילות שלו ולהגיע למקום. מספר טלפון של אופטיקה בליסימה סניף בת ים. לסיום נזכיר את הסניף החיפאי המפורסם של הרשת שממוקם ברחוב שדרות הנשיא 128. טלפון של אופטיקה בליסימה סניף חיפה הוא והסניף פועל בין השעות תשע בבוקר לשבע בערב בימים ראשון עד חמישי ובימי שישי בין השעות תשע בבוקר לשתיים בצהריים. בימי שבת הסניף סגור.

צריכים את הטלפון של אופטיקה בליסימה? חייגו 1-900-72-16-27

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com