ויפאליס
שירות לקוחות >> חנויות אופטיקה >> אופטיקנה

אופטיקנה - טלפון שירות לקוחות
1-900-72-16-27


אם אתם מעוניינים לרכוש משקפיים חדשים או להתאים לעצמכם משקפיים בהוראת האופטומטריסט שלכם, רוב הסיכויים שתנסו לאתר את הסניף של רשת אופטיקנה הקרוב למקום מגוריכם. עם זאת, מאחר והרשת מונה כבר למעלה ממאה סניפים, ייתכן ותהיה זו משימה לא פשוטה בשום צורה או אופן. כאן נכנס לתמונה מוקד אופטיקנה שמעניק שירותי מידע ללקוחות השונים.

שירות לקוחות אופטיקנה
שירות לקוחות אופטיקנה מקבל פניות דרך אתר האינטרנט או דרך הטלפון בנושאים שונים. בין יתר הנושאים בהם מטפל המוקד ניתן לציין את שעות הפעילות של הסניפים השונים, הכתובות של הסניפים השונים, בקשות לשירותים מיוחדים ומגוון רחב של בירורים בנוגע למוצרים שמספקת החברה ולמוצרים שהיא משווקת.

מה מספר הטלפון של אופטיקנה?
מספר טלפון של אופטיקנה אך יש לזכור כי זהו המספר של שירות הלקוחות, כלומר של מוקד אופטיקנה. לכל סניף וסניף יש מספר טלפון משלו אך קצרה היריעה מלציין את כולם. החברה מפעילה סניפים בפריסה ארצית באזור הדרום, אזור ירושלים, אזור המרכז ואזור הצפון. מאילת ועד קריית שמונה פועלים הסניפים ובהם אנשי צוות שמתמחים בהתאמת משקפיים ומכשירי שמיעה באופן אישי לכל לקוח ולקוח. רוצים לדעת יותר? ובכן עכשיו כשיש לכם טלפון של אופטיקנה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחייג אותו ולקבל את כל המידע הנחוץ לכם.

טלפון של אופטיקנה בתל אביב ובחיפה
הסניף הראשון של רשת אופטיקנה נפתח בתל אביב בשנת 1988 בדיזנגוף סנטר ובו ניתן לבצע בין היתר בדיקות שמיעה וכמובן שגם לעבור התאמת מכשירי שמיעה. מספר הטלפון שלו. הסניף החיפאי של הרשת ממוקם ברחוב הרצל 16 ועובדים בו אנשי צוות שמדברים עברית אך גם רוסית באופן שוטף. מספר הטלפון שלו הוא פתוח גם בימי שישי בין השעות 8:30-14:00.

צריכים את הטלפון של אופטיקנה? חייגו 1-900-72-16-27

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com