ויפאליס

אופנורנט *
1900-720-562

באינדקס חברות הגרר ישראל


מחפשים מידע אודות חברת אופנורנט שירותי גרירה וחילוץ? הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו מספרי טלפון, כתובת, מוקד שירות לקוחות, כתובת אתר האינטרנט של החברה ופירוט אודות השירותים המגוונים לרכבים פרטיים ומסחריים.

אופנורנט – חילוץ אופנועים
אחד השירותים של חברת אופנורנט הוא שירות חילוץ אופנועים. את השירות הזה החברה מעניקה לנהגי אופנועים התקועים בכל כבישי ישראל: מקריית שמונה ועד אילת. בנוסף לכך, לחברת אופנורנט יש מוסך אופנועים בפתח תקווה, שם הנהגים יכולים לקבל מגוון רב של שירותים מקצועיים מתקדמים. בין השירותים: טיפולים שוטפים לאופנועים, תיקון תאונות, בדיקת אופנועים לפני רכישה, שיפור לאופנועים, מכירה ושיווק מצברים כמעט לכל סוגי האופנועים, מכירת אופנועים וטרייד אין, התקנת צמיגים, עבודות חשמל ואלקטרוניקה, שיפוץ קרבוראטורים, מנועים, גירים וכן האלה.

אופנורנט – חילוץ קטנועים
גם לנהגי קטנועים חברת אופנורנט מציעה שירותי גרירה וגם שירותי חילוץ, בכל שעות היום ובכל ימות השנה, שכן בכל אזור בארץ, גם במקום הנידח ביותר. מה גם, נהגי הקטנועים יכולים גם הם לפנות למוסך של החברה בפתח תקווה בו הם ימצאו שלל שירותים לתיקון, לשדרוג, למכירה, לרכישה וכו'.

אופנורנט – חילוץ מהשטח
שירות נוסף של אופנורנט הוא שירות חילוץ ג'יפים, טרקטורונים ורכבי 4X4 מהשטח. החילוץ נעשה מהשטח מכל מצב אליו הרכב עלול להיקלע, באמצעות ניידת חילוץ מקצועית שתיענה להזמנת הלקוח במינימום זמן.

אופנורנט – בדיקה אופנוע לפני רכישה
אופנורנט מעניקה גם שרות בדיקת אופנוע או קטנוע לפני רכישה. הבדיקה הזו חיונית ויכולה לחסוך לכם המון כסף וכמובן גם פגיעה גופנית. הבדיקה נעשית במוסך מורשה של החברה על ידי מכונאי מוסמך. במהלך הבדיקה נבדקים כל החלקים המכאניים של הרכב לרבות תקינות השלדה, בדיקת מנוע, בדיקת מערכת קירור, בדיקת תקינות מערכת החשמל, גלגלים מייסבי גלגלים, היגוי של האופנוע, מערכת הבלימה כולל משאבות ודיסק וקליפרים, מערכת הפליטה ועוד.

צריכים את הטלפון של אופנורנט? חייגו 1900-720-562

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com