ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בנקים >> טלפון בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל *
1900-72-1166
באינדקס כל הבנקים של ישראלשירות לקוחות אוצר החייל

זה יכול להיות הטלפון אשר יציל חיי אדם או שזה יכול להיות סתם מספר טלפון שזקוקים לו ממש זה עתה. מוקדי השירותים השונים אמורים לתת מענה לכלל הציבור בכל שעות היממה אולם כל אחד לוודאי נתקל בבעיה מציקה ומעיקה, לא ניתן להשיג את המספר המבוקש. חדשות לבקרים אנו שומעים אודות הרצון הטוב ויכולת השירות של הגופים השונים. ככל שהתחרות עולה כך מנסים הגופים השונים ליעל ולהרשים את יכולת השירות שלהם. אבל עם זאת אזרחים רבים נתקלים במשרדי ממשלה שונים או גופים גדולים אחרים כגון שירות לקוחות אוצר החייל אשר קשה מאוד להגיע אל מספרי הטלפון של מוקדי השירות שלהם.\

מה היא המשמעות של איתור מספר הטלפון של בנק אוצר החייל? מה אנחנו יודעים על שירות לקוחות אוצר החייל? מי יעזור לכם להגיע אל מספרי הטלפון הנחוצים במהירות?

אתר אינדקס מציע את שירות איתור מספרי הטלפון של כל גוף או כל מוקד שירות לקוחות בצורה הנוחה והיעילה ביותר. בקלות רבה ניתן להיכנס אל האתר ולמצוא בו את כל המידע הרלוונטי אודות חברה או ענף כזה או אחר.

שירות לקוחות אוצר החייל וכמו כן עוד שירותי לקוחות של בנקים אחרים הם לפעמים עניין של צורך מידי. באתר זה יעמידו לרשות כל אחד ואחת את מספרי הטלפון הנדרשים בצורה הנגישה ביותר.

מחפשים טלפון של אוצר החייל? רק באתר אינדקס!

אתר אינדקס הינו אתר המאפשר את איתור מספר טלפון של אוצר החייל או של בנקים אחרים על ידי מענה אוטומטי. איתור המידע אודות הבנקים נעשה עבור הלקוחות מרחבי כל רשת האינטרנט. כמו כן יש לציין כי אין לגוף זה כל השתייכות לגופים מסחריים ממשלתיים או עסקיים כאלו ואחרים. עלות שיחת הטלפון היא כאמור על פי החבילה שיש לכל לקוח.

סניפים של אוצר החייל? כל הטלפונים תחת קורת גג אחת!

באתר זה ניתן למצוא את הטלפונים של סניפים של אוצר החייל ושל בנקים אחרים, טלפונים של רשתות הלבשה השונות, מוקדי שירותים של מוסדות חינוכיים ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק אוצר החייל? חייגו 1900-72-1166

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com