טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> אורנג' שירות לקוחות

אורנג' שירות לקוחות *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלאורנג' שירות לקוחות ותמיכה טכנית חברת פרטנר תקשורת (חברת orange) החלה את פעילותה בישראל בשנת 1999 אז הושקה הרשת שהייתה הראשונה בישראל בטכנולוגיית GSM. היא איפשרה ללקוחות ישראליים להשתמש במכשיריהם במקומות בעולם בהם הייתה רשת דומה.
הרשת הושקה תחת המותג "orange", מותג בינלאומי שהיה אז בבעלות חברת "האצ'יסון וומפואה" מהונג קונג שהחזיקה גם בחלק ממניות פרטנר.
מלבד תקשורת סלולארית מספקת חברת אורנג' שירותים נוספים כמו שירותי אינטרנט סלולרי היא מספקת חבילות אינטרנט למודם סלולרי. שירות אינטרנט ביתי שמאפשר גלישה מהירה ואיכותית במגוון רוחבי פס ללא כל התחייבות.
לאחרונה נכנסה חברת אורנג' לשירותי טלפון קווי והיא מעניקה ללקוחותיה בנק דקות לכל היעדים, ומגוון שירותים מתקדמים ללא כל התחייבות.
לקו הקווי מתווספים שירותים חדשים נוספים כמו: funtone – הלקוח יכול לקבוע מהי המנגינה שתושמע כאשר מחייגים אלייו לטלפון הקווי, הקפצת שיחה- שירות המאפשר לבחור היכן תתקבל השיחה הנכנסת, בקלות ניתן למשוך את השיחה ע"י לחיצה על *77.
בנוסף מוכרת אורנג מכשירים סלולריים חדשים וסמארטפונים בחבילות ומכירים אטרקטיביים ללקוחותיה.
ומאחר והיא מספקת גם שירותי טלפון קווי ניתן למצוא מספר דגמים של מכשירים קווים. לחברת אורנג' שירות לקוחות טלפוני, ניתן לחייג ולהגיע למוקדים השונים לפי הנושאים הרצויים.
החברה מעניקה לקהל הלקוחות חבילות ומבצעים המחירים התאמה לשימוש החודשי ומאפשרת ללקוח לבחור את המסלול הטוב ביותר עבורו.
לחברת orange מרכזי שירות ומכירה בכל הארץ ניתן להיכנס לאתר הבית של חברת אורנג' על מנת למצוא את הנקודה הקרובה לביתך
קישור
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של אורנג'? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

ביקורות אחרונות:
מאת: , בתאריך: 2013-05-28
דירוג: 4/ 5 כוכבים
איזה שרות?
מאת: , בתאריך: 2013-05-23
דירוג: 5/ 5 כוכבים
כן
הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com