ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות סושי >> טלפון אושי אושי משלוחים

אושי אושי משלוחים *
1900-72-0248

באינדקס הסושיות של ישראל


מסעדות, סושי, תל אביב מסעדה, תפריט מסעדה, משלוח תל אביב, משלוחי אוכל, סושי משלוחים, משלוח סושי, הזמנת אוכל, משלוחים רמת גן
בא לכם לאכול סושי איכותי טרי? רוצים לבדוק אם מה מסעדת הסושי הקרובה אליכם או להזמין מתוך תפריט מסעדה? מוזמנים להתקשר לקו הטלפון של אינדקס הסושי ובלחיצת כפתור להגיע לטלפון של אושי אושי ולברר לגבי המסעדה של אושי אושי הקרובה אליכם, או ליהנות ממשלוחי אוכל של סושי מתוך תפריט מסעדה.
את המסעדות של אושי אושי תוכלו למצוא ברחבי הארץ, ולאכול במסעדה או להזמין משלוח סושי אליכם באמצעות הטלפון הביתה או למשרד. מסעדות הסושי של אושי אושי פרוסות לנוחותכם בקניונים וסביבתם בקניון גבעתיים, קניון שבעת הכוכבים בהרצליה, סוקולוב בחולון, ישפרו סנטר בנס ציונה, הקניון הגדול בפתח תקוה, יגאל אלון בתל אביב, נמל תל אביב, קניון מלחה בירושלים, קניון הזהב בראשון לציון וקניון קרית אונו.
הראשונה מבין מסעדות הסושי של אושי אושי הוקמה בקניון גבעתיים, ומהר מאד לאחריה הוקמו הסניפים האחרים ברחבי הארץ.
אושי אושי מאפשרת לכם ליהנות מתפריט מסעדה ומשלוח סושי איכותי, אותנטי, יצירתי ומגוון, שנעשה במקצועיות עם הרבה נסיון ומיומנות ברגע שאתם מזמינים את הסושי שלכם.
בתפריט של אושי אושי מוגש לכם מגוון גדול של מנות מהמטבח היפני והאסייתי, כולל מנות פתיחה, סשימי, ניגירי סושי, מאקי, פוטומאקי, אינסיידאאוט, קונוסים, סושי סנדוויץ', מבחר קומבינציות סושי, קינוחים ומשקאות, ומאפשרים לכם להזמין משלוח גם של מגשים למסיבות.
בין אם הסושי שלכם מגיע אליכם על צלחת במסעדה או בטלפון במשלוח, תוכלו לקבל אותו עם מגוון רטבים ותוספות כמו סלמון, טונה, דניס, דג ים ומגוון ירקות.
אז מה הסושי שלכם?

צריכים את הטלפון של אושי אושי? חייגו 1900-72-0248

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com