ונוסיל

אינדקס האטרקציות של ישראל 1900-720-569


בשבתות ובחגים, בחופשות וגם בימי חול, אטרקציות לילדים הן דבר מאוד מבוקש. עם הביקוש עלה גם מספר האטרקציות שההורים יכולים היום למצוא. ברחבי הארץ פועלים כיום אינספור מקומות בילוי לילדים והם יכולים ליהנות משפע של חוויות, ריגושים והרפתקאות. כאן באתר ריכזנו עבורכם מידע מקיף ועדכני אודות אטרקציות לילדים וגם הפעלות לילדים, בכל האזורים בארץ ולכל שכבות הגיל. כאן תמצאו כתובת, טלפון, מודיעין, שעות פתיחה וכמובן המלצות על בילוי כייפי לכל המשפחה. אטרקציות לילדים – כל החוויות במקום אחד ילדי ישראל יכולים להיות גאים ומרוצים מכמות האטרקציות שעומדות היום לרשותם. בין האטרקציות הפופולאריות - לונה פארק בתל אביב, סופרלנד בראשון לציון, לונה גרנד בחיפה, גן חיות – ספארי ברמת גן, גן חיות תנ"כי בירושלים, מוזיאון הילדים בחולון, מיני ישראל בלטרון, בית חלומותיי – גבעת ברנר, פארק המים שפיים. יש עוד הרבה אטרקציות אחרות ומקומות בילוי שונים וגם כאלה המתאימים לחגיגות יום הולדת, בת או בר מצווה, מסיבת כיתה וכו'. אטרקציות לילדים – באיזו חוויה לבחור חוויות לילדים ובכלל לכל המשפחה יש היום הרבה ומכל הסוגים. אפשר לצאת לטייל בטבע בדרום הארץ ובצפונה, אפשר ללכת לבקר חיות, אפשר לבחור בפעילות ימית בים התיכון, בים האדום או בכינרת. אפשר לבחור פעילות מדעית ולהכיר לילדים את עולם האומנות. אפשר לעשות כל דבר ובכל תקופות השנה. כנסו לאתרי האינטרנט של מפעילי האטרקציות, התעדכנו בחדשות ובהמלצות לבילוי, בדקו היכן אתם יכולים לקבל הנחות (ועדי עובדים, מועדוני חברים, מקומות עבודה, אתרי קופונים וכו') וכמובן אל תשכחו להתייעץ עם הילדים עצמם. הרי כשמדובר על פעילות ילדים חשוב מאוד שהם אלה שייהנו, גם אם ההורים יצטרכו קצת לסבול ולהשתעמם.

צריכים את להזמין כרטיס? חייגו 1900-720-569

להלן חלק מהאטרקציות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון בית חלומותיי
טלפון גן החיות הספארי
טלפון גן החיות התנכי
טלפון לונה גראנד
טלפון לונה פארק
טלפון מוזיאון הילדים בחולון
טלפון מיני ישראל
טלפון סופרלנד
טלפון פארק המים שפיים

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com