ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> אייבורי

אייבורי - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


מספר הטלפון של Ivory
רשת החנויות בפריסה ארצית של אייבורי מציעה לכם שפע מוצרי מחשוב ואביזרים נלווים במחירים משתלמים ביותר, כולל מגוון מחשבים נייחים ומסכי מחשב, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים, טאבלטים, ציוד היקפי, אוזניות, רמקולים, מוצרי תקשורת ורשת אלחוטים, קונסולות, משחקים, טלוויזיות, מוצרי חשמל, כרטיסי זכרון, ספקי כח, צורבים, סורקים, כבלים, ראשי דיו, מדפסות, מעבדים, דיסקים, מארזים, ועוד ועוד.
לצד מגוון המוצרים הרחב, מעמידה לרשותכם רשת אייבורי תמיכה טכנית אישית מקצועית, העומדת לרשות הלקוחות הן ברשת החנויות והמעבדות בפריסה ארצית והן על ידי צוות שירות לקוחות הזמין בטלפון במפר הטלפון של ivory המופיע למעלה.

תמיכה טכנית Ivory
אייבורי מחשבים עושה את מירב המאמצים כדי לספק ללקוחותיה לא רק מוצרים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים, אלא גם חוויית קניה ושירות מקצועיים אדיבים ויעילים.
כדי ליהנות ממערך שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית המעולה של רשת Ivory, כל שנדרש עליכם לעשות הוא פשוט לחייג למספר הטלפון של אייבורי המופיע למעלה, ולקבל מענה מיידי ומקצועי לגבי המוצר שרכשתם ברשת ivory, בין אם מדובר בחומרה או בתוכנה, מחשב או טאבלט, טלפון סלולרי או רמקולים, אוזניות או טלוויזיה.

צריכים את הטלפון של Ivory? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com