ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח >> איילון טלפון

איילון חברה לביטוח *
1900-72-0037
באינדקס חברות הביטוח של ישראלחברת ביטוח איילון היא אחת מחברות הביטוח בארץ, ישנם ארבעה משרדים באזור ת"א, חיפה, ירושלים וסניף נתניה.
ארבעת הסניפים הללו מפעילים מערך יותר מאלף סוכני ביטוח, סוכנות ביטוח וסוכנויות ביטוח.
איילון ביטוח מתעסקת בביטוח חיים ובביטוחי ובריאות, גמל, פנסיה ומוצרים פיננסיים.
ביטוח חיים- ביטוח המגוון פיננסית במקים שונים כגון: מוות, נכות, אובדן כושר עבודה, בריאות, מחלות קשות ועוד.
ביטוח רכב חובה, רכב ביטוח, ביטוחי רכב- ביטוח אשר ניתן להפעיל אותו כאשר ישנם נזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים.ביטוח רכוש- ביטוח מנזקי רכוש.ביטוחי רכוש אחרים- כיסוי נזק פיזי לרכוש כגון: סיכוני אש, התפוצצות, גניבה, רעידת אדמה ונזקי טבע. ביטוחי הרכוש כוללים לעיתים כיסוי לנזק תוצאתי (אובדן רווחים) עקב הנזק הפיזי לרכוש. בנוסף חברת איילון מספקת ביטוחי דירות ביטוחי בתי עסק, ביטוחים הנדסיים עבודות קבלניות מטענים בהובלה (ימית, יבשתית, אווירית) ועוד.
לכל הנוסעים לחו"ל ניתן לעשות ביטוח נסיעה לחו ל, ביטוח נסיעה לחו"ל.
יש לבצע השוואה בתנאי הפוליסה, השוואה ביטוח ולבצע השוואה מחירי ביטוח.

לשירות לקוחות איילון חייגו לאינדקס 1900-72-0037

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com