ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> עשה זאת בעצמך >> אייס טלפון

אייס קנה ובנה *
1900-720-573

באינדקס רשתות עשה זאת בעצמך של ישראל


רשת אייס קנה ובנה היא הרשת השנייה בגדולה כיום בישראל בתחום עשה זאת בעצמך ושיפוצים לבית ולמשרד. אייס קנה ובנה זהו עולם עצום של פתרונות לכל מי שרוצה לעשות שינויים ושיפוצים ללא התערבותו של איש מקצוע. הרשת מציעה אלפי מוצרים שונים, חלקם במסגרת מבצעים המתחלפים מידי עונה ומידי שבוע. כאן באתר תמצאו את כל המידע המקיף אודות אייס קנה ובנה: סניפי הרשת, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

אייס קנה ובנה – קצת היסטוריה
רשת אייס קנה ובנה (ase) נוסדה בשנת 1993 בדיוק באותה השנה בה נוסדה הרשת הום סנטר. אז למעשה אלה היו שתי רשתות נפרדות – אייס וקנה ובנה. בשנת 1995 הן אוחדו לרשת אחת – אייס קנה ובנה, זכיין של רשת האמריקנית ACE HARDWARE המונה למעלה מ- 5,000 סניפים ברחבי תבל. עד שנת 2012 הרשת הישראלית של קנה ובנה אייס הייתה בבעלותה של קבוצת גאון אחזקות והיום היא שייכת לקבוצת אלקטרה מוצרי צריכה. לרשת 28 סניפים ברחבי הארץ מנהריה ועד דימונה ועוד 12 סניפים של מוצרי אוטו דיפו.

אייס קנה ובנה – שלל מוצרים
רשת אייס קנה ובנה מציעה אלפי מוצרים איכותיים הנחוצים לשיפוץ, תיקון ועיצוב הבית או המשרד. כל מה שדרוש לכם לתחזוקת הבית – אתם יכולים למצוא באחת החנויות של אייס הממוקמים בקניונים ובמרכזי מסחר גדולים. לרשותכם: מחלקת גינה עם ריהוט גינה, צמחים וכלי עיצוב, מחלקת תאורה, מחלקת מוצרי עיצוב ונוי, מחלקת טקסטיל וכלי בית, מחלקת מטבחים, מחלקת חדרי אמבטיה ואינסטלציה, מחלקת קרמיקה וחיפויים, צבע, אלקטרוניקה, כלי עבודה חשמליים, פרזול וכן הלאה. באתר הרשת אתם יכולים למצוא עדכונים אודות מבצעים אייס, מוצרים חדשים, טיפים לשיפוץ ולשדרוג הבית.

צריכים את הטלפון של אייס קנה ובנה? חייגו 1900-720-573

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com