ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> איכילוב טלפון

בית חולים איכילוב *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלהמרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב הינו בית חולים ממשלתי- עירוני הממוקם בלב העיר, ברחוב ויצמן 6. המרכז הרפואי הוא בית החולים השני בגודלו בישראל והוא מהווה מרכז מחקרי ענף בתחומי הרפואה השונים. מרכז רפואי זה מאגד תחתיו כארבעה בתי חולים: ליס – בית חולים ליולדות, דנה – בית חולים לילדים, בית חולים שיקומי ע"ש אידה סוראסקי, וכמובן, את ביה"ח הכללי איכילוב. בעזרת שירות חדשני של מודיעין טלפוני אחיד תוכלו לפנות לכל ארבעת בתי החולים במרכז הרפואי בשיחת טלפון אחת בלבד.

כל המחלקות, כל השירותים
בבית החולים איכילוב תוכלו לקבל מענה רחב לצרכיכם. לרשותכם עומדות מחלקות שונות מהמתקדמות בארץ: מחלקת מיון, מרפאות חוץ, אונקולוגיה, גסטרו, נוירוכירורגיה, מרפאת כאב, חדר לידה ועוד. לרשותכם עומדות גם מעבדות מתקדמות לביצוע בדיקות כגון: MRI, בדיקות איידס, מיפויים, CT וכו'. כמו כן, עומדת לרשותכם מרפאת מטיילים, בה תוכלו לבצע את כל החיסונים הנדרשים טרם צאתכם אל מחוץ לגבולות ישראל. יתרה מאלו, מציע המרכז עבור מבקריו שירותי מוניות, מלונית מפנקת עבור יולדות לאחר לידה ואף קניון במתחם ביה"ח.

שירות מודיעין איכילוב – כל השירותים, קו טלפוני אחד
באמצעות שירות מודיעין חדש, אנו מאפשרים לכם גישה נוחה ומהירה לכלל המחלקות ושירותי הבריאות במרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי. מהיום על מנת לזמן תורים, לברר תוצאות בדיקות, דרושים, ליצור קשר עם המחלקות וכיוצב', תוכלו להתקשר ובשיחת טלפון אחת לקבל מענה ראוי ומהיר. השירות החדשני מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות, אשר באמצעות מספר מוביל יחיד תקשר אתכם אל מוקד טלפוני המאגד תחתיו את שלל השירותים שמציע ביח איכילוב ללקוחותיו. כך, לא תצטרכו לחפש מספר טלפון עבור כל מחלקה או שירות בנפרד, תחסכו זמן וכסף, ובעיקר תקבלו מענה מהיר ויעיל לצרכיכם.

גם הטלפון של בית חולים איכילוב באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com