טיפטופ-סופר

איסתא *
1900-727-281
באינדקס משרדי הנסיעות של ישראל


מתכננים טיול לחו"ל או שאולי ירח דבש? חולמים על נופש בארץ עם הילדים? רוצים לנסוע לטיול תרמילאים אחרי הצבא? להצטרף לטיול מאורגן? לטוס לברצלונה ולראות משחק כדורגל? כנסו לאתר של איסתא ותהיה בטוחים שתמצאו את כל מה שחיפשתם. אצלנו באתר מופיע כל המידע השימושי אודות איסתא: איסתא טיסות, איסתא ספורט, איסתא סניפים, מספרי טלפון, כתובת אתר האינטרנט, מודיעין וכו'.

איסתא – על החברה
איסתא - חברת נסיעות נוסדה בסוף שנות ה- 50 של המאה הקודמת במטרה לשרת את קהל המטיילים בישראל ובמיוחד קהל הסטודנטים ומשוחררי צה"ל צעירים, זאת תוך שיתוף פעולה עם סוכנויות נסיעות ונופש בינלאומיות. כיום היא פועלת תחת השם איסתא ליינס (חברה ציבורית שמניותיה רשומות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב) הנחשבת לחברה הגדולה בענף התיירות המקומי ואחת הגדולות בענף התיירות העולמי. היא מספקת ללקוחותיה מגוון עצום של שירותי תיירות ונופש, בכל מקום על פני כדור הארץ, בכל ימות השנה ובכל רמות המחירים. החברה מונה כ- 70 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, בנוסף לאתר האינטרנט בו ניתן לקבל הצעות ולבצע את הרכישה של כרטיס טיסה או חבילת נופש.

איסתא – על השירותים
משרד נסיעות של איסתא מציע לכם שלל חבילות נופש בארץ ובחו"ל, חופשות סקי, סיורים מקצועיים, אירועי ספורט, אירועי תרבות, דילים, מבצעים, טיסות וגם טיסות מוזלות, מלונות, השכרת רכב, ביטוחים וכו'. באתר האינטרנט תמצאו עדכונים אודות המבצעים החמים ביותר, בהתאם ליעדים ולתאריכים הרצויים. כמו כן, באתר תמצאו המון מידע שימושי לנוסעים ולנופשים: בתי מלון, צימרים, ירח דבש, משפחות, הפעולות בחו"ל, הפלגות נופש, הנוסע העצמאי, תרמילאים, ביטוח נסיעות, תעודת סטודנט, ויזה לארה"ב, מדריכי ערים בעולם וכן הלאה.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם באיסתא? חייגו 1900-727-281

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com