ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עשה זאת בעצמך >> איקאה טלפון

איקאה *
1900-720-573

באינדקס רשתות עשה זאת בעצמך של ישראל


מאז שבחודש אפריל 2005 איקאה ישראל פתחה לראשונה את שעריה בפני הקהל הרחב היא הפכה לאחד המקומות האהובים על הישראלים לערוך קניות לבית ולמשרד. גם לכל מי שאוהב את מלאכת עשה זאת בעצמך רואה ברשת, שהיום כבר מונה 2 סניפים: איקאה נתניה וגם איקאה ראשון לציון, מקום אידיאלי לערוך בו קניות. לאיקאה יש אתר אינטרנטי בעברית בו מוצר קטלוג איקאה אלקטרוני. אפשר לבחור מה שרוצים לקנות עוד בטרם שמגיעים לחנות. רוצים לקבל פרטים על איקאה ראשון או נתניה? כאן תמצאו כל המידע המקיף: חנויות איקאה, כתובת, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה איקאה וכתובת אתר האינטרנט.

איקאה – חווית קנייה אחרת
לענקית הרהיטים השוודית איקאה ישנן 250 חנויות ב- 34 מדינות בעולם. בישראל הסניף הראשון נפתח בשנת 2005 – איקאה באזור התעשייה נתניה. בשנת 2010 נפתח הסניף השני - איקאה ראשון לציון במרכז שורק. איקאה למעשה חוללה כאן בישראל מהפכה אמיתית בתחום המוצרים לבית, תחזוקת הבית והגינה. היא מציעה מוצרים איכותיים ומעוצבים במחירים שנוחים לכל כיס. מוצרים אלה מאפשרים הרכבה עצמית פשוטה מאוד וכל אחד יכול בקלות לקנות מה שהוא רוצה בחנות, להעמיס את המוצר שנארז באריזה שטוחה ברכב הפרטי ואז בהגעתו הביתה להרכיבו לגמרי לבד לפי ההוראות של היצרן.

איקאה – חווית קנייה אחרת
שתי החנויות של איקאה ישראל הן חניות ענקיות עם עושר עיצובי אין סופי. לרשותם של הלקוחות אלפי מוצרים איכותיים ומעוצבים לפי מגמות העיצוב העכשווית. מה גם, לרשותם של הלקוחות אתר אינטרנט של הרשת בשפה עברית בו ניתן למצוא כל דבר: ארון איקאה, מטבח איקאה, איקאה מיטות, איקאה חדרי ילדים, מטבח, גינה וכו'. באתר מופעים גם מדריכים וטיפים לרכישה נבונה ולהרכבה נכונה של המוצרים, אפשרות של בירור מלאי ואפשרות להירשם לדיוור ישיר.

צריכים את הטלפון של איקאה? חייגו 1900-720-573

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com