ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> YouPhone שירות לקוחות

YouPhone - שירות לקוחות *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלאלון סלולר YouPhone היא אחת מחברות הסלולריות החדשות שנכנסו לשוק בארץ, היא נכנסה גם כמפעילה סלולרית וירטואלית, החברה פונה לעיקר קהל לקוחות אשר הקונים במגה ומתדלקים בדור אלון ומעניקה להם הטבה של "דקות שלא עולות", קבוצת אלון בעצם מציעה שירות איכותי, מחיר זול ואטרקטיבי.
כאשר קונים במגה ובדור אלון בסוף כל חודש הלקוחות זכאים לדקות חינם המצטברות בהתאם לסכום הרכישה.

כמו כן מציעה החברה "מסלול פשוט ומשתלם" בו 18 אג' לדקת שיחה.
החברה מציעה לרשות לקוחותיה את האפשרות לרכוש מכשירים מתקדמים לרוכשים תתקבל הטבת קנייה בחנויות במגה בעיר ומגה בול.
כרגע ישנם חנויות אחדות אשר נותנות שירות ל YouPhone אך בקרוב הפריסה תתרחב למקומות נוספים, בקרוב התווסף גם שירות תיקונים למכשירים הסלולרים.
חברת YouPhone מעניקים עבור לקוחות עם צריכים מיוחדים מכשירים בעלי מאפייני נגישות המותאמים לצרכיהם, ומעניקה להם אפשרות לתקשורת סלולארית פשוטה ונוחה.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של YouPhone? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com