ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> אלטשולר שחם טלפון

שירות לקוחות אלטשולר שחם בטלפון:
1900-72-13-92


אלטשולר שחם היא חברת השקעות מרכזית בארץ, ומהמובילות בתחום הפנסיה, בתיקי ההשקעות, בפתרונות מימון, ובגמל והשתלמות. חברת אלטשולר שחם חרתה על דגלה מצוינות והובלה בשוק ההון, לצד איכות שירות גבוהה ויחס אנושי ללקוחות. בנוסף, החברה רואה חשיבות רבה בשמירה על איכות הסביבה וכן על עשייה בתוך הקהילה.

שירות לקוחות טלפוני מקצועי
הטלפון של חברת אלטשולר שחם עוסק בפניות מכל התחומים: תיקי השקעות, פנסיה, קרנות נאמנות ועוד. הנציגים במחלקת שירות לקוחות מיומנים במתן תשובות לשאלות מסוגים שונים, ומצטיינים ביחס אנושי חם, בדגש על שאלתו של כל פונה ופונה. באלטשולר שחם מאמינים כי המגע האישי מתחיל כבר מרגע ההתקשרות עם מספר הטלפון של החברה, ועד לאחרון הפרטים בכל שירות שהיא מציעה.

מספר הטלפון של אלטשולר שחם
ניתן להתקשר למספר הטלפון של החברה בין השעות 8:30 בבוקר ועד 18:00 בערב, ומומלץ לרכז את הפניות מראש בכדי לקצר את משך השיחה. ללקוחות קיימים, הדיווח בטלפון נעשה באופן מסודר ודיסקרטי, וגם המצטרפים החדשים יוכלו להעיד על יחס אישי יותר מבכל שירות לקוחות טלפוני אחר.

שירות לקוחות מעל הכל באלטשולר שחם מאמינים כי שיתוף פעולה עם הלקוח הוא המפתח להצלחה, ועל ידו תיפתח האפשרות להוביל תהליכים בצורה היעילה ביותר. החברה שמה לה למטרה להוביל באיכות השירות, ואנשי הקשר ישמחו לטפל בכל פניה.

צריכים את הטלפון של אלטשולר שחם? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com