טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בר מים >> אלקטרה בר טלפון

אלקטרה בר *
1900-72-00-35
באינדקס חברות ברי המים של ישראלאלקטרה בר מציעה לכם שירות לקוחות מקצועי

יש לכם כבר מתקן מים של אלקטרה בר ואתם זקוקים לשירות לקוחות לגבי תקלה במכשיר או רכישת מסנן מים? רוצים להתקין אצלכם במשרד או בבית בר מים או מיני בר? לגבי כל שאלה לגבי מתקני מים או מסנני מים של אלקטרה בר, מוזמנים להתקשר לטלפון של שירות הלקוחות במספר 1900-72-00-35 ולקבל את כל התשובות שחיפשתם.

אלקטרה בר מאפשרת לכם ליהנות ממגוון מוצרים ושירותים

הידעתם שמתקן המים אלקטרה בר הוא מיני בר היחיד שמסנן מתכות כגון עופרת וכספית, והינו היחיד המספק לכם מנגנון בטיחות כפול להגנה על ילדיכם?

הידעתם כי התחזוקה של אלקטרה בר פשוטה ונעשית בעקרון באופן עצמאי?

אלקטרה בר מציעה לכם מגוון מיני בר לטיהור מים וסינון מים בכל צבע שתבחרו, ובנוסף מבחר של מוצרים משלימים כגון כוסות זכוכית, ספלים, סינרים, קנקני מים, מגבות מטבח ועוד.

אלקטרה בר מאפשרת לכם לקבל מלבד בר מים מעוצב לבית או למשרד, גם אחריות ושירות למתקני המים, מוצרים נלווים ומשלוחים ישר אליכם במחירים מיוחדים.

אז רוצים לשתות אצלכם בבית או במשרד מים של אלקטרה בר מעוצב? פשוט התקשרו לטלפון שירות הלקוחות 1900-72-00-35 וקבלו בטלפון אחד את כל התשובות.

צריכים את הטלפון של אלקטרה בר? חייגו 1900-72-00-35

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com