טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות אלקטרה

טלפון שירות אלקטרה :
1-900-72-00-62


אלקטרה היא חברה לייצור ושיווק מזגנים, הפועלת בישראל משנת 1945. לחברה ותק ונסיון רב, וכן מוניטין בליווי הציבור הישראלי באמינות ואיכות. לאלקטרה קשרים עם חברות שונות בארץ ובעולם, והיא נחשבת למותג של הצלחה.

מקצועיות ואחריות במחלקת שירות לקוחות טלפוני
בחברת אלקטרה מאמינים כי הלקוחות הם הראשונים בסדר העדיפות, ולכן ישנו פיתוח מתמיד במחלקת שירות לקוחות. יתרה מזו, במחלקת שירות לקוחות טלפוני משקיעים את מירב המאמצים כדי לטפח את הקשר עם הלקוחות, מאחר וזוהי הדרך הישירה ביותר לקבל מהם משוב. החברה מדגישה בפני עובדיה את חשיבות המוקד, ומכשירה את הנציגים לעבוד במקצועיות ואחריות.

מספר הטלפון של אלקטרה
באלקטרה מבינים שישנו צורך במגוון שירותים, החל מבחירת המזגן המתאים ועד לטיפול בכל תקלה לאחר ההתקנה. תהליך הבחירה וההתקנה הוא מורכב, וכל שלב הוא קריטי להמשך. לכן, מוקד הטלפון של אלקטרה מחולק לתחומים שונים, כאשר השניים המרכזיים הם שירות לקוחות, וייעוץ ומכירות.

נציגי השירות במספר הטלפון של אלקטרה
הנציגים במוקד הטלפוני מצטיינים ביחסי אנוש ובתודעת שירות גבוהה. הם נותנים יחס הוגן ושווה לכל פניה, ומתייחסים לה ברצינות הראויה. הם נבחרים על פי הידע שברשותם, ובנוסף עוברים הכשרה מקיפה וכוללת להיכרות עם כל תחומי הפעילות של החברה. מספר הטלפון של אלקטרה הוא הכתובת של הלקוחות לכל פניה, ושל החברה – ללמוד מהלקוחות.

לשירות הלקוחות של אלקטרה חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com