שיער דליל
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> אלקטרו קובי טלפון

אלקטרו קובי - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


אלקטרו קובי היא מהרשתות הותיקות והמצליחות בארץ בשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. בבעלות הרשת סניפים במקומות שונים בארץ, שתי רשתות-בנות, וכן אגף שיווק לחנויות חשמל קמעוניות. אלקטרו קובי נחשבת למותג של איכות ואמינות, ומצטיינת בתחום שירות לקוחות.

מספר הטלפון של אלקטרו קובי
ברשת אלקטרו קובי מייחסים חשיבות מירבית לכל הנוגע בתחום שירות לקוחות, ודגש זה בא לידי ביטוי גם במוקד הטלפון של הרשת. הפונים למחלקת שירות לקוחות טלפוני ברשת אלקטרו קובי נהנים מיחס חם ומסור, שקשוב לצרכי הלקוח ולרגשותיו.

איזה מידע ניתן לקבל במוקד השירות של אלקטרו קובי?
ביצירת קשר עם מספר הטלפון של אלקטרו קובי ניתן לקבל מידע בתחומים רבים כגון הובלות, מידע לגבי רכישת מוצר חדש, הוראות הפעלה של מוצר, טיפול בתקלות ועוד ועוד. נציגי השירות במוקד הטלפוני מחוייבים לדיוק ולאמינות, והם רואים לנגד עיניהם בראש ובראשונה את טובת הלקוח.

שירות לקוחות טלפוני מפתיע
היחס האישי לו זוכים לקוחות הפונים למספר הטלפון של הרשת אינו מאפיין אגפי שירות לקוחות של רשתות אחרות. נציגי השירות מיומנים בזיהוי השאלה או הבעיה, וכן בטיפול בה על הצד הטוב ביותר. הם קיבלו הכשרה יסודית שהכינה אותם לקבל את כל סוגי הפניות. באלקטרו קובי רואים בשביעות רצונו של הלקוח את המטרה הסופית, ונציגי השירות עושים כל שביכולתם כדי להגיע ליעד זה.

לשירות הלקוחות של אלקטרו קובי חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com