ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אספקת גז >> אמישראגז טלפון

אמישראגז *
1900-72-0039
באינדקס חברות הגז של ישראלאמישראגז היא אחת מחברות הגז בישראל, היא ספקית גז הגדולה והמובילה במדינה. אמישראגז מספקת גז לבית (גז ביתי),למסעדות, לבתי עסק, למכוניות ועוד...

אמישראגז עובדת גם כספק גז ביתי היא אחת מספקי הגז הביתי, היא מספקת את הגז לבישול, למאות אלפי לקוחות שמקבלים אספקה עד לבית.

את השירות לקוחות של אמישרגז ניתן להשיג בטלפון המופיע מעלה, לחברת גז אמישראגז יש סניפים בכל רחבי הארץ סניפי מרכז כוללים את הערים: אמישראגז מולטי סנטר - בית דגון , אמישראגז מולטי סנטר – דיזינגוף, אמישראגז מולטי סנטר - פ"ת,אמישראגז אריאל,אמישראגז אשדוד,אמישראגז בני-ברק,אמישראגז בת-ים,אמישראגז הרצליה, אמישראגז חולון,אמישראגז יהוד,אמישראגז כפר-סבא, אמישראגז נתניה, אמישראגז פתח תקוה,אמישראגז ראשון לציון,אמישראגז רחובות,אמישראגז רמלה,אמישראגז רמת-גן,אמישראגז תל אביב.

מודיעין השירות לקוחות של אמישרגז, ניתן להצטרף לחברת אמישראגז כלקוחות קבועים ולשלם דרך הוראת קבע או דרך כרטיס אשראי.
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של אמישראגז? חייגו 1900-72-0039

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com