טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> אסותא טלפון

בית חולים אסותא *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלאסותא
אסותא הינה רשת בתי החולים הפרטיים הגדולה והמובילה בישראל. הרשת הינה חברה פרטית בבעלות מכבי שירותי בריאות, והיא כוללת בתוכה כארבעה בתי חולים פרטיים ועוד כשלושה מרפאות ומכונים כירורגיים ברחבי הארץ. רשת בתיה"ח ידועה בצוות רפואי של מומחים ממגוון שדות הרפואה. בעזרת מוקד טלפוני חדש תוכלו לנתב בין המידע והשירותים הרבים שמציעה הרשת ללקוחותיה. בחיוג אל מספר הטלפון תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם בו תוכלו לבצע פעולות ולקבל מידע בקלות, ביעילות ובשיחת טלפון אחת.

כל המכונים, בתי החולים והשירותים
בסניפים השונים של אסותא תוכלו לקבל שירותי בריאות רבים ומתקדמים במיוחד. מודיעין טלפוני שהקמנו עבורכם יקשר אתכם ביעילות אל כל בתי החולים : בית חולים אסותא תל אביב – רמת החייל, בית חולים אסותא ראשון לציון, בית חולים אסותא חיפה ובית חולים אסותא באר שבע. כמו כן, בעזרת מוקד הטלפון תוכלו להגיע גם אל כל המכונים והמרפאות: אסותא רעננה, אסותא אשדוד ואסותא השלום-תל אביב הממוקם ברחוב יגאל אלון. הסניפים השונים מציעים לכם מגוון רחב של שירותים רפואיים ומכונים מתקדמים: מכון עיניים, בדיקות מי שפיר, מרפאת שיניים מבית מכבידנט, מכוני דימות, הפסקת הריון ועוד.

שירות מודיעין – למען הבריאות
הצורך לפנות לבית חולים עולה לרוב סביב עניין בריאותי לעיתים אף בעיתות של מחלה קיימת. על מנת להקל עליכם, לחסוך עבורכם מאמץ מיותר ולאפשר לכם להתרכז בתהליך ההחלמה – הקמנו מודיעין טלפוני חדש. באמצעות חיוג אל קו טלפוני זה תוכלו לקבל מענה למרבית צרכיכם, לבצע פעולות ולקבל מידע: זימון תורים, דרושים, תוצאות בדיקה, דרכי הגעה לסניפים, מחיפה דרך רמת החיל ועד באר שבע, שעות פעילת ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל טלפון. מספר טלפון זה מהווה מספר מוביל אל מוקד טלפוני המושתת על מערכת מתקדמת של ניתוב שיחות. בעזרת לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון תדריך אתכם המערכת לקבלת המידע הנחוץ לכם. ניתן לפנות למספר הטלפון בכל שעה, מכל מקום ומכל מכשיר טלפון.

גם הטלפון של בית חולים אסותא באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com