ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> אפסילון טלפון

שירות לקוחות אפסילון בטלפון:
1900-72-13-92


אפסילון בית השקעות היא חברה להשקעות בשוק ההון, מהגדולות והאיכותיות בארץ. ה"אני מאמין" של החברה הוא הוגנות וארגון, ככלי להובלה ולמקצועיות. שירותי החברה מתחלקים לסוגים שונים, בהתאם לסוג הלקוח. מאפיין ייחודי לחברת אפסילון הוא אנשי הצוות המתמחים בתחומם והמעניקים ייעוץ אמין התואם את דרישות הלקוח.

אמון והקשבה בכל רגע
אנשים רבים עסוקים בדאגה לחיי היומיום, ולא מתפנים למצוא זמן רב לדברים אחרים. אך יש דבר אחד שכולם רוצים להיות בטוחים לגביו, והוא העתיד. חברת אפסילון רואה לנגד עיניה, לפני הכל, את רווחתם של לקוחותיה. לכן מפעילה החברה שירות לקוחות טלפוני שיעמוד לרשותם, וייתן מענה אנושי לשאלותיהם. נציגי השירות בקו הטלפון של אפסילון הם מקצועיים ואדיבים, ומנוסים במתן מענה לשאלות מכל הסוגים. היחס ההוגן והאוזן הקשבת הם שעושים את מספר הטלפון של אפסילון לידידותי ונגיש.

דברים שחשוב לדעת על שירות לקוחות
בנוסף למאמצים שמשקיעה החברה בשיחת הטלפון, רצוי להכין מספר דברים מראש גם מצדו של הלקוח: לפני ההתקשרות למספר הטלפון של החברה, מומלץ להצטייד בתעודת הזהות בכדי לקצר את זמן השיחה, וכן לרכז את השאלות כך שהנציג יוכל לספק את המענה בצורה האופטימלית.

מספר הטלפון של אפסילון
שירות לקוחות טלפוני עשוי להיות דבר ארוך ומסורבל. בחיוג מספר הטלפון של אפסילון עונה נציג, והוא מנתב את השיחה לתחום המבוקש בתוך אגף שירות לקוחות, וכך חוסך זמן יקר. הקשר האנושי כבר בתחילת השיחה חשוב לחברת אפסילון, ומעיד על היחס האישי שהיא מקדישה לכל מי שמתקשר.

צריכים את הטלפון של בית ההשקעות אפסילון? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com