ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי השקעות >> אקסלנס טלפון

שירות לקוחות אקסלנס בטלפון:
1900-72-13-92


אקסלנס נשואה (Excellence) היא חברת השקעות ציבורית מהגדולות בארץ, המשרתת מעל 500 אלף לקוחות. דמי הנכסים הפיננסיים והמוצרים הפנסיוניים שמנהלת החברה עומדים על כ-75 מיליארד ש"ח. חברת אקסלנס מציעה שירותים שונים, ביניהם קופות גמל, ניהול תיקים, קרנות פנסיה והשתלמות, קרנות נאמנות, אג"ח ושירותי בורסה, מט"ח, השקעות בחו"ל ועוד.

שירות לקוחות ללא פשרות
בחברת אקסלנס פועל שירות לקוחות טלפוני מקצועי ואדיב. מיד ביצירת הקשר עם הטלפון של אקסלנס, תנתב המערכת את השיחה, בהתאם לסוג הפנייה: אנשים שמעוניינים לפנות לאגף שירות לקוחות בשפה האנגלית, לקוחות קיימים, אנשים שמעוניינים לקבל מידע בתחומים שונים אודות החברה, ויועצי השקעות. כמו כן, ניתן לחזור בכל שלב בשיחה לתפריט הראשי, וכך לחסוך זמן. יעילות הטיפול בפונה ואיכות השיחה, מרגע ההתקשרות עם מספר הטלפון של אקסלנס, הן העומדות לנגד עיני החברה באגף שירות לקוחות בפרט, ובשירותיה השונים של החברה בכלל.

מה כדאי לדעת לפני שיוצרים קשר עם מספר הטלפון של אקסלנס?
למעוניינים בקבלת מידע שאינם נמנים עם לקוחות החברה, מומלץ להכין את השאלות מראש. ללקוחות קיימים, מערך שירות הלקוחות באקסלנס מתחלק ללקוחות פרטיים ולמעסיקים, ויש להכין את מספר תעודת הזהות מראש כדי לדבר עם נציג. רצוי להתקשר בשעות הצהריים. במקרה שההמתנה אורכת זמן רב מהרגיל, המענה האוטומטי יודיע על כך מראש והפונה יוכל לנתק את השיחה מיד עם תחילתה.

Excellence מהרגע הראשון
נציגי השירות בקו הטלפון של אקסלנס עושים את המקסימום כדי שהלקוח יהיה מרוצה. המערכת בנויה בצורה יעילה ומדויקת, וכך מאפשרת שירות לקוחות טלפוני מקצועי ואמין. חברת אקסלנס מאמינה שתחושה טובה של הלקוח בשיחת הטלפון הראשונה תעודד שיחות נוספות, ותפתח ערוץ תקשורת פתוח ובריא.

צריכים את הטלפון של אקסלנס? חייגו 1900-72-13-92

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com