ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תקשורת >> אקספון 018 שירות לקוחות

אקספון 018 *
1900-72-13-84
באינדקס חברות התקשורת של ישראלאקספון 018 היא ספקית אינטרנט ושל שיחות בין לאומיות.
החברה מספקת גישה לרשת האינטרנט העולמית במגוון היא מתבססת על תשתיות שיש לנו בארץ ADSL וכבלים וכל זאת במחירים האטרקטיביים ביותר ואף במסגרת מסלולים ללא התחייבות.

018 אינטרנט מציעה גישה מהירה תמורת מחיר הוגן ללא התחייבות במגוון מסלולים. החברה עובדת עם כל ספקי התשתית.
ניתן לבחור במספר מסלולים: המסלול הפתוח גלישה במהירות הרצויה תמורת 35 ₪ בחודש. מסלולים לפי קצב גלישה ותשתית, המחירים נעים בין 10 ₪ עד 35 ₪.
החברה מציעה ללקוחות עם ילדים קטנים תוכנית עם "רשת ביטחון", התוכנית מאפשרת חסימה לתכנים של מבוגרים, האפשרות הזו ניתנת ללא תוספת של תשלום.
עוד גרסא משודרגת לביטחון באינטרנט לילדים, ביטחון פלטיניום, זה מגיע עם ממשק להורה, תוספת זו כרוכה בעלות של 9.90 ₪ לחודש.
החברה גם מספקת בישראל גישה לאינטרנט בפרוטוקול מתקדם מסוג IPv6

018 שיחות לחו"ל מציעים לכם את האפשרות להתקשר שיחות לחו"ל וקיים שיחות מחו"ל לארץ, החברה מציעה תוכנית יום ולילה, חבילה של 80 דקות ב- 9.90 ₪ , חבילות ליעדים נייחים, ניידים, מחירונים למדינות נבחרות כרטיסי חיוג.
צריכים את מוקד שירות הלקוחות של אקספון? חייגו 1900-72-13-84

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com