ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> אוניברסיטת אריאל טלפון

המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלאוניברסיטת אריאל, הינה אוניברסיטה אקדמית המאפשרת לימודי תואר ראשון, שני, הנדסאים ומכינות קדם לימודים אקדמיים. אוניברסיטה אריאל הינה האוניברסיטה ה- 9 בישראל, ולראשונה הנוסדת בארץ מזה 40 שנה. אוניברסיטה או מכללה אריאל מאפשרת לימודים לתואר ראשון ושני , לכל תושבי השומרון והסביבה. מודיעין טלפוני חדשני, מאפשר לכם לגשת במהירות ובנוחות אל כל המידע הדרוש לכם אודות מכללת אריאל. בחיוג אל טלפון, תקבלו מענה רחב אודות לימודים אקדמאים במרכז האוניברסיטאי אריאל, בשיחת טלפון אחת.

המרכז האוניברסיטאי אריאל – שירות מודיעין
בחיוג אל מספר טלפון, תגיעו אל שירות מודיעין מתקדם, בו תוכלו לקבל מידע ולהתקשר עם כל הפקולטות ומחלקות הלימוד במרכז האוניברסיטאי אריאל:
הפקולטה להנדסה, הנדסת מכונות ומכרוניקה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסה אזרחית, הנדסה תעשיה וניהול, הנדסת כימיה, הפקולטה למדעי החברה והרוח, כלכלה ומינהל עסקים, מדעי ההתנהגות, רב תחומי במדעי החברה והרוח, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, מדעי המדינה, הפקולטה למדעי הטבע, ביולוגיה מולקולארית, מדעי המחשב ומתמטיקה, פיזיקה, כימיה ביולוגית, בית הספר למדעי הבריאות, הפרעות תקשורת, מינהל מערכות בריאות, מדעי התזונה, פיזיותרפיה, בית הספר לתקשורת, בית הספר לארכיטקטורה, שמאות מקרקעין ועוד.

כל המידע בשיחת טלפון אחת
בחיוג אל מספר הטלפון המצורף, תגיעו אל מודיעין טלפוני המושתת על טכנולוגיה מתקדמת לניתוב שיחות. בלחיצות על מקשי הטלפון תכוון אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם אודות המרכז האוניברסיטאי אריאל: תנאי קבלה, תוכניות לימוד, תארים, שכ"ל ועוד. בנוסף, תוכלו לקבל פרטי מידע על כל אוניברסיטה או מכללה אחרת בישראל. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com