טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> חברות תעופה >> ארקיע טלפון

ארקיע *
1900-72-0048
באינדקס חברות התעופה של ישראל
ארקיע - טלפון שירות לקוחות ומכירת כרטיסי טיסה חשבתם לצאת לנופש?התחלתם לחפש לעצמכם או לכל המשפחה חופשה? מתייעצים על מלונות מתאימים באילת, האם בטיסה או ברכב?דרך ארקיע arkia ניתן להזמין גם בדקה ה-90.
דך אינטרנט זה מציג את הטלפון של חברת ארקיע, שירות לקוחות ומוקד שירות מכירות של החברה, ארקיע מציעה מבצעים למגוון מלונות לאילת, ניתן לראות מבצעים באילת או דילים לאילת תלוי לאיזה ביתי מלון אתם יותר מחברים בחופשות שלכם. באילת ישנו מגוון עצום של בתי מלון שמכוונים לאוכלוסיות שונות לדוגמא מלונות ישרוטל.
אם יכולים להגיע לאילת בטיסה ולכלול אותה בחבילת נופש הכוללת גם בית מלון, טיסות לאילת בנפרד חבילה לעיתים לא משתלמת במחיר שלה.

חברת ארקיע מציעה ללקוחות גם טיולים מאורגנים לחו"ל ניתן לבחור טיול מאורגן ומודרך גם בשפה שונה מעברית.
ניתן למצוא טיסות זולות ליעדים שונים דרך ארקיע, מחירי הטיסות משתנים מדי יום, ישנם טיסות מוזלות בתאריכים מסוימים..
אז אם בא לכם לטוס, עשיתם השוואת מחירים? מעולה!

התקשרו אל מוקד של חברת ארקיע
חופשה נעימה!
קישור
צריכים את הטלפון של ארקיע? חייגו לאינדקס 1900-72-0048
כתובת:
​שדה תעופה דב
שדרות לוי אשכול, ת.ד. 39301
תל אביב 61392
שעות פתיחה:
ימים א'-ה': 06:00-23:00
יום ו': 06:00-16:00
שבת: 12:00-23:00

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com