ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> עיריות >> עיריית אשדוד טלפון

עיריית אשדוד *
1900-72-0067

באינדקס העיריות של ישראלעירית אשדוד, היא הרשות המקומית של העיר אשדוד, והאחראית על התנהלותה השוטפת. שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם לגשת אל כל האגפים והמחלקות בעירייה, במהירות וביעילות:
לשכת ראש העיר, מנהל חינוך, חטיבה בוגרת, חטיבה צעירה, אגף תפעול חינוכי, מחלקת רישום עירונית, מחלקת גני ילדים,מחלקת חינוך מיוחד, מחלקת קידום נוער, מנהל תפעול, מנהל ההנדסה, מנהל הכספים, המנהל לשירותים חברתיים, המחלקה לתרבות הדיור, לשכה משפטית, אגף עלייה וקליטה, אגף משאבי אנוש, רישוי עסקים, מחלקת תברואה ופיקוח חניה, מחלקת אחזקה, וטרינר עירוני, מוקד עירוני, מחלקת רכש ולוגיסטיקה, אגף תקציבים, ארנונה, אגף רישוי תכנון ופיקוח, אגף פיתוח תשתיות בינוי ותחזוקה, וכו'.

עיריית אשדוד שירות מודיעין
שירות מודיעין מתקדם, מאפשר לכם לקבל את כל המידע והפרטים להם אתם זקוקים מעיריית אשדוד, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לרשום בגוגל ביטויים, כמו: "אשדוד עירייה כתובת", "מחלקת גביה טלפון", "הנחיות חדשות אשדוד", "עירייה אשדוד דרושים" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם - מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע בחיוג אל מספר טלפון אחד.

כל השירותים – שיחת טלפון אחת
העירייה היא גוף ציבורי ומרכזי, האמון על מתן שירותים רבים ומהותיים לתושבי העיר. פעמים רבות כאשר אנו מעוניינים בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אנו מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, הרשמה לגן עירייה, שירותי רווחה, שעות קבלת קהל ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית אשדוד? חייגו 1900-72-0067

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com