ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> חברות אשראי

אינדקס חברות האשראי בישראל 1900-72-1155בישראל קיימים מספר חברות המספקות פתרונות סליקה בכרטיסי אשראי, להלן: חברת ישראכרט, מסטרקארד, ויזה, אמריקן אקספרס, על מנת לשוחח עם אחד ממוקדי שירות הלקוחות בטלפון של אחת מחברות אלו, תוכל פשוט להתקשר למספר המופיע מעלה, לבחור מתוך האפשרויות בתוך הקו ולהגיע ישירות לשירות הלקוחות שלהם.

בישראל פועלות כיום שלוש חברות המפיקות ומאשפרות סליקה של כרטיסי אשראי: חברת ישראכרט אשר נמצאת בבעלות בנק פועלים, ויזה כאל (CAL) – כאל כרטיסי אשראי אשר נמצאת בבעלות בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי, לבנק לאומי, הבנק הגדול בישראל, יש את לאומי קארד, היא הוקמה לפני כעשור במקום חברת אלפא קארד שסיפקה כרטיסי אשראי לפני כן, בישראל ישנם, כמו בכל העולם, שני סוגי כרטיסי אשראי, מקומיים שניתן לשלם בהם רק בארץ, וכרטיסים בינלאומיים שבאמצעותם ניתן לשלם בכל מקום בעולם, קניה פיזית וקניה באינטרנט, שלושת חברות האשראי הישראליות: ישראכרט, ויזה כאל ולאומי קארד מספקות את שני סוגי הכרטיסים תחת השמות הבינלאומיים: VISA MASTERCAED ויזה ומאסטרקארד, כמו כן חברות האשראי הישראליות מנפיקות כרטיסים ממותגים של חברות פרטיות כמו של שופרסל וכדומה, חברת CAL ויזה כאל, מספקת את כרטיס האשראי דיינרס קלאב.

למוקדי השירות של כל חברות האשראי בישראל חייגו: 1900-72-1155

להלן חלק מהחברות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון שירות לקוחות ויזה כאל
טלפון שירות לקוחות אמריקן אקספרס
טלפון שירות לקוחות לאומי קארד
טלפון שירות לקוחות ישראכרט

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com