ונוסיל

אשת טורס *
1900-727-281
באינדקס משרדי הנסיעות של ישראל


מחפשים כרטיסי טיסה מוזלים לאירופה? מתכננים חופשה משפחתית עם הילדים באילת? טיול תרמילאים במזרח הרחוק או בדרום אמריקה? רוצים להצטרף לטיול מאורגן לסין, מרוקו או רוסיה? התחתנתם ואתם מחפשים מקום רומנטי מושלם לירח הדבש? רוצים שגם יהיה לכם רכב שכור צמוד? מדוע שלא תבדקו מה מציעה לכם סוכנות נסיעות אשת טורס. כאן תמצאו מידע שימושי אודות הסוכנות: טלפון של מודיעין או שירות לקוחות, כתובת הסניף הקרוב לביתכם, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

אשת טורס – ותק ומקצועיות
חברת נסיעות אשת טורס נוסדה בשנת 1987 וכיום נחשבת לאחת מהחברות הוותיקות והמובילות בענף התיירות בישראל. הכל בזכות כוח האדם האמין והמקצועי שלה, יצירתיות של מנהליה ואהבה של לקוחותיה. החברה מציעה את שירותיה הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי. 50% ממניותיה של החברה נמצאות בבעלות ציבורית של חברת משולם לוינשטיין החזקות בע"מ והיתר בבעלות פרטית. לאשת טורס 2 מרכזי מכירות טלפוניים: מרכז הזמנות ארצי בתל אביב המונה כ- 100 עובדים ומרכז הזמנות באשקלון בו מועסקים כ- 150 עובדים. כמו כן לאשת טורס 10 סניפים ברחבי הארץ המעניקים שירות לכל המגזרים וגם משרד נסיעות בטרמינל 3 בנתב"ג.

אשת טורס – מבחר שירותי תיירות
אשת טורס מציעה ללקוחותיה מבחר עצום של שירותי תיירות בארץ ובחו"ל. דרכה תוכלו למצוא דילים לחו"ל, נופש בחו"ל, נסיעות לחו"ל, בתי מלון בחו"ל, נופש בארץ, בתי מלון בארץ (אילת, ים המלח, ירושלים, תל אביב, טבריה, הרצליה, אשקלון), טיולים מאורגנים, חבילות שייט, דילים לחגים (פסח, ראש השנה, חג המולד, שבועות, סוכות), השכרת רכב והרשימה עוד ארוכה. באתר האינטרנט של אשת תורס תמצאו דילים של הרגע האחרון, מבצעים ייחודיים למועדוני צרכנות, חבילות ספורט, מדריך יעדים ועוד.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם באשת טורס? חייגו 1900-727-281

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com