שיער דליל
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל >> שירות בוש

טלפון שירות BOSCH :
1-900-72-00-62


חברת CSB היא התאחדות של שלושת החברות המובילות לייצור ושיווק מוצרי חשמל: קונסטרוקטה סימנס ובוש. החברה מייבאת את מוצריה גם לארץ, ונחשבת למותג של הצלחה. כמו כן, מעודדת החברה את עובדיה להפעיל חשיבה יצירתית, כחלק מהאמונה כי לכל יש תרומה חשובה לארגון, ולכן ראוי להקשיב לכל עובד ועובד.

מספר הטלפון של בוש
חברת CSB בישראל מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני אישי ומקצועי. במוקד הטלפון של CSB ניתן לקבל מידע על נקודות המכירה השונות, על מכשירים מכל הסוגים, הדרכה לגבי הפעלת מכשירים, וכמובן טיפול בתקלות. מוקד השירות של CSB מצטיין בהבאת הלקוח עד לפתרון מלא לבעיה שהועלתה.

איכות במוקד שירות לקוחות
נציגי השירות במוקד הטלפון של CSB עברו הכשרה מקצועית, והם מומחים לענות על לשאלה בתחום המומחיות שלהם. CBS משקיעה מאמצים ברכישת נסיון של כל סוגי הפניות בקרב הנציגים, כדי שכל לקוח יהיה מרוצה. איכות השירות מייצגת את העקרון המנחה את כל אחת משלושת החברות – קונסטרוקטה סימנס ובוש.

שירות לקוחות טלפוני זמין וקשוב
מספר הטלפון הארצי של CSB פעיל בימי חול בין השעות 8:00-17:00, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00-13:00. הקצבת זמן רב למוקד הפעילות נובעת מתוך התחשבות בלקוחות, וההבנה כי במקרים רבים יש צורך לשוחח עם נציג בעת אחיזת המכשיר וטיפולו, דבר שמתאפשר פעמים רבות רק לאחר שעות העבודה. הנציגים במחלקת שירות לקוחות מחכים לשיחות הפונים, וישמחו להקשיב לכל בעיה ולטפל בה על הצד הטוב ביותר.

לשירות הלקוחות של בוש חייגו 1-900-72-00-62

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com