טיפטופ-סופר
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי כרטיסים >> בימות טלפון

בימות *
1900-720-571

באינדקס משרדי הכרטיסים של ישראל


חברת בימות היא אחת החברות הגדולות והמובילות כיום בישראל בתחום מכירת כרטיסים לשלל אירועים ומופעים בישראל. בימות מציעה ללקוחותיה אפשרות יעילה ונוחה להיעזר באתר האינטרנט שלה ולבצע הזמנת כרטיסים לכל אטרקציה שרק תרצו באמצעות לחיצת כפתור אחת. כאן באתר ריכזנו עבורכם את כל המידע המקיף אודות בימות: טלפון ליצירת קשר, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה ועוד. אתם יכולים למצוא דרכנו גם כרטיסים מוזלים מפני שחברת בימות משתפת פעולה עם ארגונים גדולים, קבוצות מאורגנות, ועדי עובדים ומועדוני חברים. בדקו האם גם אתם זכאים להנחה.

בימות – אתר האינטרנט
אתר האינטרנט של בימות כרטיסים מאפשרת לגולשים לבצע הזמנת כרטיסים לשלל הופעות ואטרקציות. באתר תמצאו את כל האירועים העכשוויים והעתידיים. בעת הזמנת כרטיסים דרך אתר האינטרנט של בימות אתם משלמים עמלה של 15 שקל בלבד ולמי שרוצה לקבל את הכרטיסים בדואר במקום להדפיס אותם במדפסת הביתית או לאסוף בקופות האירוע, ישלם תוספת של 15 שקלים נוספים. את העסקה אתם יכולים לבטל בתוך 48 שעות לפני המופע אך תצטרכו לשלם 5% מסכום העסקה.

בימות – כל האירועים
באתר בימות אתם יכולים למצוא את כל האירועים שרק תרצו, גם כרטיסים מוזלים. המידע באתר מסודר באתר לפי קטגוריות: בידור פנאי, הצגות ילדים, מוסיקה, מחול ובלט, מוסיקה קלאסית ואופרה, ספורט, מופעים מחו"ל, תיאטרון, פסטיבל ישראל, סיורים בטבע, ימי כיף לילדים, תערוכות, מיצגים, הצגות בשפה המרוקאית, הרוסית וכו'. דרך האתר בימות אתם יכולים להזמין כרטיסים לפסטיגל לילדים בחנוכה, כרטיסים לסטנד אפ, כרטיסים לעיר הקרח, כרטיסים לקרקס ילדים, כרטיסים לזמרים בקיסריה, כרטיסים ללורד אוף דה דנס, כרטיסים למשחקי כדורגל או כדורסל, כרטיסים לחגיגות המוסיקה באבו גוש, חגיגות המוסיקה היהודית וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של בימות? חייגו 1900-720-571

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com