ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> בית חולים >> ביקור חולים טלפון

בית חולים ביקור חולים *
1900-72-9955
באינדקס בתי החולים של ישראלבאפשרותכם להתקשר בטלפון לשירות המודיעין הטלפוני שלנו לבית החולים ביקור חולים בירושלים. בית החולים נמצא בכתובת צומת שטראוס-הנביאים במרכז העיר ירושלים, ת.ד. 492. בית החולים ביקור חולים הוקם בשנת 1826, ומשמש כבית חולים כללי בלב ירושלים, עם נגישות לכל האוכלוסיה ומתן שירות רפואי מהיר, תוך אספקת מקומות עבודה לצוות גדול ומקצועי של רופאים, אחיות, עובדים במשק ומנהלה, ועוד. בביח ביקור חולים מגוון מחלקות, מכונים ומרפאות בתחומי הרפואה השונים, המקפידים כולם על איכות הרפואה והסיעוד, ומספקים מענה רפואי ספציפי. בבית החולים ניתן לקבל גם שירות רפואי פרטי (שר"פ), הכולל יעוץ רפואי, פעולות רפואיות שונות, כולל ניתוחים, לידות ועוד. בית החולים ביקור חולים נמצא בתהליך צמיחה מואץ וקולט רופאים מובחרים, ותמיד דרושים אנשי צוות נוספים להגדלת השורות. בין המחלקות המובילות בבית החולים ניתן למנות את מחלקת ילדים, יחידת טיפול נמרץ החדשה והמתקדמת, וכמובן מחלקת היולדות, שיחד עם מחלקת הפגים החדשה מטפלים באלפי ילדים ונשים מדי שנה. מחלקת נשים ויולדות בבית חולים ביקור חולים עוסקת במגוון תחומי רפואת נשים, החל מגיניקולוגיה, מיילדות, ניתוחי נשים, פוריות וכלה בהריון בסיכון. חדרי הלידה בבית החולים ביקור חולים הם מהמאובזרים והמתקדמים ביותר בארץ. הנכם מוזמנים להתקשר בטלפון למוקד הטלפוני, לבצע הרשמה ללידה ולהבטיח את מקומכם מבעוד מועד ללידה בחדר הלידה שלנו. כדי להבטיח את מקומכם ללידה בחדר לידה בבית חולים ביקור חולים, במחלקה החדשה והיוקרתית, כדאי להירשם ללידה בהקדם, באמצעות פנייה מהירה בטלפון.

גם הטלפון של בית חולים ביקור חולים באינדקס בתי החולים של ישראל 1900-72-9955

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com